15.09.2017
vārda dienas: Sandra, Sondra, Gunvaldis, Gunvaris
Paralimpiešu centra projekta realizāciju koordinēs Ministru prezidenta birojs (0) 
2017-09-15

Paralimpiskajā sporta centrā ietilps multifunkcionāla halle, kurā būs iespēja nodarboties ar dažādiem sporta veidiem, kā arī tiktu nodrošināta iespēja bērniem, jauniešiem un citiem trenēties gribētājiem, kuri nedzīvo Rīgā, palikt pa nakti, kā arī piedalīties treniņnometnēs. Plānā ir arī lielais vieglatlētikas stadions, kurā būtu iespēja rīkot arī starptautiskus vieglatlētikas turnīrus un sacensības, kā arī iesildīšanās stadions.
Lasīt vairāk ...


Operatīvi nostiprina Lubāna ezera Ziemeļu dambi, lai novērstu tā pārraušanu (0) 
2017-09-15

Valsts SIA “Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi” (ZMNĪ) šobrīd operatīvi veic Lubāna ezera Ziemeļu dambja nostiprināšanu, un darbi tiks turpināti, lai ierobežotu viļņu postošo iedarbību uz dambi. Situācija uz Lubāna ezera dambja tiek kontrolēta un nerada tālākus avārijas draudus.
Lasīt vairāk ...


Satiksmes ministrs: ja vēlamies, lai autoceļu stāvoklis nepasliktinās, valsts budžetā ir jāiezīmē prognozējams finansējums (0) 
2017-09-15

“Pateicoties Eiropas Savienības (ES) fondu finansējumam vairāki reģionālie autoceļi piedzīvojuširekonstrukciju pēdējos gados, un šim procesam būtu jāturpinās. Latvijai jāspēj rast risinājumu, lai no valsts budžeta līdzekļiem varētu turpināt uzturēt valsts autoceļu tīklu. Ja vēlamies, lai autoceļu stāvoklis nepasliktinātos, valsts budžetā skaidri jāiezīmē finansējums tieši to uzturēšanai un atjaunošanai,” uzsvēra Uldis Augulis.
Lasīt vairāk ...


Aicina apskatīt militāro tehniku un tikties ar karavīriem (0) 
2017-09-15

No 15. līdz 20. septembrim vairākās Latvijas pilsētās iedzīvotājiem būs iespēja apskatīt Nacionālo bruņoto spēku militārās tehnikas, ekipējuma un ieroču izstādi, kā arī tikties ar karavīriem.
Lasīt vairāk ...


Sarunā ar M. Kučinski OECD ģenerālsekretārs atzinīgi novērtē Latvijas reformu procesu (0) 
2017-09-15

OECD atzīst, ka, neraugoties uz izaicinājumiem ārējā vidē, pēdējos gados Latvijas ekonomikas izaugsme ir bijusi noturīga, ko nodrošināja iepriekšējos gados īstenotās strukturālās reformas. Algu pieaugums ir veicinājis privāto patēriņu. Pēc 2008.-2009.gada ekonomiskās krīzes ir atsācies konverģences process uz attīstītāko OECD valstu līmeni.
Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv