27.09.2017
vārda dienas: Ādolfs, Ilgonis
Pārrunā aktuālos jautājumus veselības nozarē (0) 
2017-09-27

27.septembrī veselības ministre Anda Čakša tikās ar Latvijas Slimnīcu biedrību, lai pārrunātu aktuālos jautājumus veselības nozarē, tai skaitā jautājumus saistībā ar nākamā gada finansējumu veselības aprūpei.
Lasīt vairāk ...


Jānis Dūklavs pārrunā sadarbības iespējas ar Apvienotajiem Arābu Emirātiem (0) 
2017-09-27

“Pateicoties ļoti lielajai uzņēmēju interesei iepazīstināt ar savu produkciju un iegūt jaunas eksporta iespējas Austrumu tirgos, šogad kopējā nacionālajā stendā savu produkciju piedāvāja jau 24 uzņēmumi no Latvijas. Arī 2018. gadā Latvija ar savu nacionālo stendu piedalīsies šajā izstādē,” teica zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.
Lasīt vairāk ...


M. Kučinskis: Latvijai un Nīderlandei ir līdzīgs skatījums par Eiropas nākotni (0) 
2017-09-27

M. Kučinskis atzīmēja, ka augstu novērtē Nīderlandes ieguldījumu drošības stiprināšanā Baltijas reģionā – iesaisti NATO paplašinātajā klātbūtnē Lietuvā, dalību Baltijas gaisa telpas patrulēšanā, ekspertu nosūtīšanu uz NATO spēku integrācijas vienību Latvijā, kā arī iesaisti NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centrā.
Lasīt vairāk ...


Publisko izdevumu komisija: līdz gada beigām beidzot jābūt skaidrībai par e-veselības ieviešanu (0) 
2017-09-27

“Šodien kārtējo reizi nācās secināt, ka e-veselības ieviešanas jomā darāmā joprojām ir ļoti daudz, lai gan atbildīgie ierēdņi iepriekš deputātiem komisijas sēdēs solīja, ka praktiski šo sistēmu varēs lietot jau no šī gada septembra. Valsts kontrole vēl joprojām norāda uz daudziem šī projekta trūkumiem. Līgumi nav noslēgti ar lielāko daļu ģimenes ārstu, nauda ir iztērēta, 0,7 miljoni ir norakstīti zaudējumos, bet praktiski šī sistēma nestrādā. E-veselība diemžēl pagaidām ir brāķis, kas slikti strādā, sēdē atzina komisijas deputāti,” uzsver A.Bērziņš.
Lasīt vairāk ...


Saeimas komisija noslēdz darbu pie sociālās uzņēmējdarbības tiesiskā regulējuma (0) 
2017-09-27

“Atšķirībā no daudzām citām valstīm Latvijā vēl nav izveidots tiesiskais regulējums tādu uzņēmumu darbībai, kuri strādā sociālu mērķu vadīti. Taču pieprasījums pēc īpašiem noteikumiem šāda veida uzņēmējdarbībai ir, tādēļ komisija uzņēmās iniciatīvu likumprojekta izstrādē. Ceru, ka mums ir izdevies izveidot modernu un labi pielietojamu tiesisko ietvaru, jo esam ņēmuši vērā gan citu valstu pieredzi, gan pašmāju organizāciju priekšlikumus,” norāda Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja Aija Barča.
Lasīt vairāk ...


Raidījuma "Rīta Panorāma" saruna ar veselības ministri Andu Čakšu (0) 
2017-09-27


Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv