29.09.2017
vārda dienas: Miķelis, Mikus, Miks, Mihails
Satiksmes ministrs Tērvetē atklāja atjaunotos ceļus un tiltu (0) 
2017-09-29

“Transporta infrastruktūrai Tērvetē ir ļoti nozīmīga loma, jo ik gadu to apmeklē ap 150 tūkstošiem tūristu un viesu. Savukārt sakārtoti ceļi ir būtisks priekšnosacījums jebkuras tautsaimniecības nozares attīstībai. Ikviens valstī salabots vai pilnībā atjaunots ceļš atmaksāsies mums ar uzviju, jo atnesīs atpakaļ katru ieguldīto eiro centu, bet uz Tērveti atvedīs arvien vairāk cilvēkus,” norādīja satiksmes ministrs Uldis Augulis
Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrija rosinās Krīzes vadības padomi ārkārtējo situāciju izsludināt vēl septiņos novados (0) 
2017-09-29

“Izvērtējot Neretas, Kokneses, Viesītes, Apes, Jaunjelgavas, Pļaviņu un Smiltenes pašvaldību lūgumus Zemkopības ministrija aicinās Krīzes vadības padomi izvērtēt iespēju izsludināt ārkārtējo situāciju arī šajos septiņos novados. Arī šajās pašvaldībās daudzi plūdi daudziem lauksaimniekiem ir izpostījuši sējumus un sienu lopbarībai, radot lielus finansiālos zaudējumus,” informē zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.
Lasīt vairāk ...


FM: Kopbudžeta nodokļu ieņēmumiem astoņos mēnešos straujāks kāpums nekā izdevumiem (0) 
2017-09-29

Konsolidētajā kopbudžetā šā gada astoņos mēnešos bijis 367,8 milj. eiro pārpalikums, augustā vien, līdz ar straujāku ieņēmumu palielinājumu, palielinoties par 74,2 milj. eiro.
Lasīt vairāk ...


Bergmanis: Latvija ir un tiks aizsargāta (0) 
2017-09-29

“Esmu pārliecināts, ka ir pienācis brīdis, kad visa pasaule saprot Velsas un Varšavas samitu laikā pieņemto lēmumu nozīmīgumu. NATO īstenotā aizsardzības un atturēšanas politika, kā arī veiksmīgā NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupu izvietošana Baltijas valstīs un Polijā ir labākais apliecinājums alianses vienotībai, un esmu neizsakāmi pateicīgs par mūsu sabiedroto solidaritāti,” uzsvēra R. Bergmanis.
Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents: Latvija vēlas būt ES centrā diskusijās par tās nākotni (0) 
2017-09-29

Uzrunājot klātesošos, M. Kučinskis uzsvēra, ka Latvija ir gatava atbalstīt visu, kas vērsts uz ES stiprināšanu, un diskusijai par ES nākotni noteikti jānotiek 27 valstu formātā. Tāpat viņš norādīja, ka Latvijai būtisks ir ģeopolitiskās drošības jautājums.
Lasīt vairāk ...


M. Kučinskis: iedzīvotāju digitālo attīstību var veicināt moderna izglītības sistēma (0) 
2017-09-29

"Dati mūsdienās ir galvenais resurss, kas var radīt līdz šim neizmantotu pievienoto vērtību. Brīvās datu plūsmas aktivitātēm jābūt ambiciozām. Esmu pārliecināts, ka kopīgiem spēkiem varam celt ES valstu konkurētspēju un pilnībā izmantot digitālo tehnoloģiju sniegtās iespējas,” uzsvēra valdības vadītājs.
Lasīt vairāk ...

Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv