AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


Augulis reģionālajā vizītē apmeklē Liepāju
27.05.2016

Satiksmes ministrs Uldis Augulis piektdien, 27.maijā, dosies reģionālajā vizītē uz Liepāju, lai apmeklētu Liepājas lidostu un ostu, kā arī tiktos ar pilsētas pašvaldības vadību. Tāpat ministrs atklās Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras rīkoto izstādi “Uzņēmēju dienas 2016”.

Lasīt vairāk ...


NTSP Budžeta un nodokļu politikas apakšpadome vienojās par vairākiem priekšlikumiem nodokļu politikas pilnveidei
27.05.2016

Ceturtdien, 26. maijā, finanšu ministres Danas Reiznieces-Ozolas vadībā notika Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes (NTSP) Budžeta un nodokļu politikas apakšpadomes sēde. Tās laikā sadarbības partneri apsprieda vairākus jautājumus, kas saistīti ar nodokļu politikas pilnveidi.

Lasīt vairāk ...


Aizsardzības nozares vadība tiksies ar Beļģijas aizsardzības ministru
27.05.2016

“Augstu vērtēju Beļģijas praktiskos sadarbības soļus, šogad nosūtot vienu karavīru dalībai NATO spēku integrācijas vienībā Latvijā. Šis lēmums ir stingrs Latvijas un Beļģijas partnerības apliecinājums, demonstrējot Beļģijas vēlmi iesaistīties reģionālās drošības stiprināšanā,” uzsver aizsardzības ministrs R.Bergmanis.

Lasīt vairāk ...


Deputāts G.Kalniņš Vīpes pamatskolā tiksies ar skolēniem un pedagogiem
27.05.2016

“Mums - politiķiem ir svarīgs jaunās paaudzes viedoklis par notiekošo Latvijā un viņu skatījums, kas jāuzlabo valstī. Šī brīža situācija ir tāda, ka jāveic viss iespējamais un neiespējamais, lai mūsu jaunieši paliktu Latvijā un saistītu nākotni ar dzimto novadu”, uzskata G.Kalniņš.

Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents Māris Kučinskis ar Vācijas ārlietu ministru pārrunā aktuālos jautājumus Eiropas Savienībā
26.05.2016

“Vācijas iesaiste Baltijas valstīs ir garantija visa reģiona stabilitātei,” sacīja M. Kučinskis.

Lasīt vairāk ...


Rosina papildināt oficiālo peldvietu sarakstu Drukāt
26.05.2016

26.maijā Valsts sekretāru sanāksmē tika izskatīts Veselības ministrijas izstrādātais Ministru kabineta noteikumu projekts grozījumiem noteikumos, kas nosaka peldvietas izveidošanas, uzturēšanas, higiēnas un drošības prasības, Baltijas jūras un Rīgas jūras līča peldvietu un iekšzemes peldvietu sarakstu, kurās peldvietu ūdens monitoringu veic par valsts budžeta līdzekļiem, kā arī kārtību kādā veic peldvietu iekļaušanu vai svītrošanu no peldvietu saraksta

Lasīt vairāk ...


Rosina sniegt atbalstu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas līdzfinansēta projekta īstenošanai
26.05.2016

26.maijā Valsts sekretāru sanāksmē tika izskatīts informatīvais ziņojums par valsts atbalsta sniegšanu Neatliekamajam medicīniskās palīdzības dienestam (turpmāk – NMPD) Ziemeļvalstu un Baltijas valstu mobilitātes programmas līdzfinansētā projekta īstenošanai.

Lasīt vairāk ...


Veiksmīgi norit pieteikšanās platību maksājumiem elektroniski
26.05.2016

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs uzsver: “Esmu gandarīts, ka Latvijas lauksaimnieki tik aktīvi ir izmantojuši Elektroniskās pieteikšanās sistēmas platību maksājumiem acīmredzamās priekšrocības. Mūsu zemnieki labprāt izmanto mūsdienu tehnoloģiju piedāvātās iespējas gan lauksaimnieciskajā ražošanā, gan administrēšanā. Elektroniskās pieteikšanās sistēma ir daudz ērtāka un ātrāka nekā līdzšinēja papīra formāta dokumentu aizpildīšana. Turklāt elektroniskās sistēmas izmantošana nodrošina kļūdu mazāku īpatsvaru, ātrāku iesniegumu datu apstrādi Lauku atbalsta dienestā un līdz ar to arī savlaicīgāku atbalsta izmaksu lauksaimniekiem un mazāku sankciju apjomu.”

Lasīt vairāk ...


Latvija aicina Kazahstānu kopīgi izstrādāt kompleksu piedāvājumu loģistikas jomā
26.05.2016

Latvija piedāvā Kazahstānai kopīgi izstrādāt kompleksu piedāvājumu starptautiskās loģistikas un pārvadājumu nodrošināšanai starp Ķīnu un Eiropu, kā arī kļūt par stratēģisko partneri Eirāzijas pārvadājumos.

Lasīt vairāk ...


Astanas forumā Latvija sevi pozicionē kā aktīvu Eirāzijas piegādes kēžu dalībnieci
26.05.2016

“Latvija sevi redz kā aktīvu Eirāzijas piegādes ķēžu dalībnieci, tāpēc iesaistāmies daudzpusējās sadarbības formātos un pastāvīgi meklējam jaunus sadarbības partnerus,” Astanas ekonomikas forumā uzsvēra satiksmes ministrs Uldis Augulis.

Lasīt vairāk ...


FM: Nodokļu ieņēmumu plāns pildās atbilstoši
26.05.2016

2016. gada četri mēneši noslēgti ar 39,3 miljonu eiro pārpalikumu kopbudžetā, taču salīdzinājumā ar pērno gadu pārpalikums šajā periodā samazinājies par 115,7 miljoniem eiro. Pārpalikumu kopbudžetā veidoja pārpalikums pašvaldību budžetā, kas, salīdzinot ar pagājušā gada četriem mēnešiem, ir pieaudzis par 67 miljoniem eiro, galvenokārt mazāku kapitālo izdevumu nekā pērn ES fondu apguvei dēļ, kā arī pateicoties labai nodokļu izpildei. Savukārt valsts budžetā vērojams deficīts 86,3 miljonu eiro apmērā, pretēji pērn novērotajam pārpalikumam 96,4 miljonu eiro apmērā, pamatā mazāku ieņēmumu no ārvalstu finanšu palīdzības (ĀFP) un ne-nodokļu ieņēmumu, kā arī lielāku tēriņu subsīdijām, dotācijām un sociālajiem pabalstiem dēļ.

Lasīt vairāk ...


Apspriež aktuālos jautājumus ikgadējās sarunās ar Latvijas Pašvaldību savienību
25.05.2016

25.maijā norisinājās ikgadējās Veselības ministrijas un Latvijas Pašvaldību savienības sarunas, kurās tika apspriesti aktuālie jautājumi veselības aprūpes nozarē.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2016 (469)   
2015 (750)   
2014 (571)   
2013 (80)   
2012 (117)   
2011 (61)   
2010 (226)   
0 (2277)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv