AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


Bergmanis piedalīsies ES aizsardzības ministru neformālā sanāksmē Amsterdamā
04.02.2016

“Eiropas Aizsardzības rīcības plāns sekmēs dalībvalstu sadarbību aizsardzības plānošanā,” atzīst aizsardzības ministrs R.Bergmanis, vienlaikus apliecinot, ka Latvija atbalsta ES Piegādes drošības pasākumu plāna izstrādi un ES atbalsta mehānismu izveidošanu aizsardzības un drošības jomā strādājošajiem mazajiem un vidējiem uzņēmumiem.

Lasīt vairāk ...


Deputāti iztaujās veselības ministru par izmaiņām pacientu nosūtīšanā uz izmeklējumiem
02.02.2016

“Vēlamies noskaidrot, kā patlaban tiek organizēta pacientu nosūtīšana uz analīzēm un vai ir pamats uzskatīt, ka izmeklējumi pacientiem kļuvuši mazāk pieejami. Deputātus interesē, kā Veselības ministrijas ieviestās izmaiņas ietekmē ģimenes ārstu un pacientu ikdienu,” norāda Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja Aija Barča.

Lasīt vairāk ...


Izglītības komisija: visām augstskolām jānodrošina vienlīdzīgas tiesības īstenot studiju programmas
02.02.2016

„Spēkā esošā likuma redakcija ierobežo atsevišķu augstskolu tiesības īstenot studiju programmas profesionālās kvalifikācijas iegūšanai reglamentētajās profesijās. Piemērs tam ir Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola, kas īsteno Arhitektūras studiju programmu. Likumā steidzami nepieciešami grozījumi, lai nodrošinātu visām augstskolām līdzvērtīgas tiesības īstenot attiecīgās studiju programmas,” uzsvēra Izglītības komisijas priekšsēdētājs Jānis Vucāns.

Lasīt vairāk ...


Veic grozījumus Ministru kabineta noteikumos nolūkā uzlabot zāļu pieejamību
02.02.2016

2.februārī Ministru kabineta sēdē apstiprināti Veselības ministrijas izstrādātie grozījumi Ministru kabineta noteikumos par zāļu izplatīšanas kārtību, zāļu marķēšanu, lietošanas instrukcijām un kvalitātes kontroli, kuru mērķis ir būtiski uzlabot zāļu pieejamību pacientiem.

Lasīt vairāk ...


Plāno paaugstināt veselības aprūpes izmaksu efektivitāti, stiprinot primāro veselības aprūpi
02.02.2016

Galvenā projekta InnoHealth mērķis būs praksē paaugstināt veselības aprūpes sistēmas izmaksu efektivitāti, samazinot hospitalizāciju skaitu pacientiem ar noteiktām diagnozēm, kuras var ārstēt ambulatori. Mērķi plānots sasniegt, stiprinot primāro veselības aprūpi, īpašu vērību veltot komandas darba uzlabošanai, sadarbībai ar sabiedrības veselības sektoru, uz pacientu orientēta veselības aprūpes modeļa uzlabošanai, lai labāk vadītu pacientu veselības vajadzību nodrošināšanu.

Lasīt vairāk ...


Apstiprina grozījumus MK noteikumos par uztura normām izglītības, sociālās aprūpes, sociālās rehabilitācijas un ārstniecības iestādēs
02.02.2016

2.februārī Ministru kabineta sēdē atbalstīti Veselības ministrijas izstrādātie grozījumi Ministru kabineta noteikumos par uztura normām izglītības iestāžu izglītojamiem, sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju klientiem un ārstniecības iestāžu pacientiem, nosakot, ka ēdināšanā var izmantot pārtikas produktus, kas satur dabīgos aromatizētājus un krāsvielas, kā arī atsevišķus konservantus.

Lasīt vairāk ...


Izmaiņas tūrisma pakalpojumu sniedzēju darbības regulējumā
02.02.2016

2.februārī Ministru kabinets apstiprināja Ekonomikas ministrijas sagatavotos grozījumus noteikumos par tūrisma operatora, tūrisma aģenta un klienta tiesībām un pienākumiem, kā arī kompleksa tūrisma pakalpojuma sagatavošanas un īstenošanas kārtību, klientam sniedzamo informāciju un naudas drošības garantijas iemaksas kārtību.

Lasīt vairāk ...


Valdībā apstiprināts Ģimenes valsts politikas pamatnostādņu rīcības plāns nākamajiem gadiem
02.02.2016

Valdība otrdien, 2.februārī, apstiprināja Labklājības ministrijas (LM) izstrādāto rīcības plānu 2016.-2017.gadam Ģimenes valsts politikas pamatnostādņu īstenošanai, tādējādi turpinot iepriekšējos gados iesākto darbu pie ģimeņu atbalsta sistēmas pilnveidošanas.

Lasīt vairāk ...


Latvija turpinās aizstāvēt mūsu zvejnieku intereses par tiesībām zvejot sniega krabjus Barenca jūrā
02.02.2016

Saskaņā ar otrdienas, 2. februāra, Ministru kabineta sēdē nolemto, Latvijas atbildīgās iestādes turpina darbu kopīgi ar Eiropas Komisiju (EK), lai meklētu ilgtermiņa risinājumus Latvijas zvejnieku iespējām sniega krabju zvejai Barenca jūrā.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2016 (59)   
2015 (750)   
2014 (571)   
2013 (80)   
2012 (117)   
2011 (61)   
2010 (226)   
0 (1867)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv