AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


Aizsardzības ministrs apmeklēs Zemessardzes 17.Pretgaisa aizsardzības bataljonu
27.08.2015

28.augustā aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis apmeklēs Zemessardzes 17.Pretgaisa aizsardzības bataljonu Mārupes novadā.

Lasīt vairāk ...


Ekonomikas ministre darba vizītē Lietuvā tiksies ar enerģētikas ministru un “Klaipēdas nafta” vadību, lai apspriestu gāzes piegāžu alternatīvas Latvijas patērētājiem
27.08.2015

Ceturtdien, 27. augustā, ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola dosies darba vizītē uz Lietuvu (Klaipēdu), lai apspriestu gāzes piegāžu alternatīvas Latvijas patērētājiem un citus aktuālos enerģētikas sektora jautājumus ar Lietuvas enerģētikas ministru Rokas Masiulis un Lietuvas enerģētikas nozares uzņēmumu vadītājiem.

Lasīt vairāk ...


LZP valdē vienbalsīgi atbalsta G.Belēviča virzītās iniciatīvas
27.08.2015

27.augustā notika Latvijas Zaļās partijas (LZP) valde sēde, kurā valde vienojās atbalstīt veselības ministra Gunta Belēviča (ZZS) ierosinājumu slimnīcu valsts galvoto aizdevumu segšanu pārņemt Valsts kasei. Tas dotu papildus līdzekļus nozaru finansēšanai un ļautu nesamazināt līdzekļus iedzīvotājiem nepieciešamo pakalpojumu – medicīnas, satiksmes jomās, pieejamībai. Piemēram, rindu mazināšanai uz medicīniskiem izmeklējumiem, novēršot situāciju, ka dažkārt uz ārsta nozīmētajiem izmeklējumiem ir jāgaida mēnešiem ilgi.

Lasīt vairāk ...


Aizsardzības ministrs ar nākamo Latvijas vēstnieku NATO vienojas par galvenajiem uzdevumiem valsts aizsardzības stiprināšanā
26.08.2015

26.augustā aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis tikās ar nākamo Latvijas vēstnieku NATO Induli Bērziņu, lai pārrunātu aktuālos drošības un NATO darba kārtības jautājumus, tai skaitā NATO Velsas samita lēmumu izpildes gaitu un veicamos uzdevumus, lai šie lēmumi attiecībā uz Baltijas valstu drošību tiktu izpildīti pilnībā. Puses bija vienisprātis, ka, gatavojoties NATO samitam Varšavā 2016.gadā, Baltijas valstīm jāvienojas par kopīgu pozīciju.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs aicina Rīgas izglītības iestādes ēdināšanā izmantot Latvijā ražoto pārtiku
25.08.2015

Otrdien, 25. augustā, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs aicināja Rīgas izglītības iestādes bērnu un jauniešu ēdināšanā izmantot Latvijā ražotos lauksaimniecības un pārtikas produktus. Rīgas pilsētas pašvaldības vispārējās izglītības iestāžu un pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāju sanāksmē zemkopības ministrs Jānis Dūklavs galvaspilsētas domes un izglītības iestāžu vadībai uzsvēra, ka vietējie produkti ir vitamīniem un citām labām vielām daudz bagātāki produkti, nekā tie, kuri transportēti tūkstošiem kilometru. Turklāt, izvēloties vietējās izcelsmes pārtiku, tiek atbalstīta Latvijas ekonomika.

Lasīt vairāk ...


Bergmanis: Mūsu mērķi ir ļoti ambiciozi, bet nepieciešami
24.08.2015

"Mērķis ir līdz 2018. gadam sasniegt līmeni 6000 profesionālā dienesta karavīru, 8000 zemessargu un trīs tūkstoši rezervē. Tas ir ļoti sarežģīts uzdevums, un attiecīgi ļoti ambiciozi mērķi. Jo cilvēku mums ir tik, cik ir," intervijā laikrakstam DIENA skaidro aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.

Lasīt vairāk ...


EK divu nedēļu laikā izskatīs iespējamos atbalsta risinājumus Latvijas piena nozarei
24.08.2015

“Komisārs Fils Hogans pauda izpratni, ka situācija Latvijas piena nozarē ir sarežģītāka, nekā citās Eiropas Savienības dalībvalstīs, kuras negatīvi ietekmējušas Krievijas sankcijas un piena iepirkuma cenu samazināšanās pēc kvotu sistēmas atcelšanas. Lauksaimniecības komisārs mums apliecināja, ka līdz ES Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomes ārkārtas sēdei 7. septembrī Eiropas Komisija sagatavos atbalsta piedāvājumu Latvijas piena nozarei,” uzsvēra J.Dūklavs.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Briselē lauksaimniecības komisāram prasīs ES atbalstu Latvijas piensaimniekiem
24.08.2015

“Krievija 2014. gada augusta sākumā pieņēma lēmumu par daudzu lauksaimniecības un pārtikas preču importa aizliegumu no Eiropas Savienības dalībvalstīm, tostarp arī Latvijas. Vissmagāk šīs sankcijas skāra Latvijas piena ražotājus. Kaut arī gada laikā ir daudz izdarīts, lai sniegtu atbalstu Latvijas piena ražotājiem, ir jāsaprot, ka Latvijas lauksaimnieki kopā ar pārējo Baltijas valstu zemniekiem Krievijas sankciju ietekmē ir vislielākie zaudētāji. Uzskatu, ka Eiropas Savienības palīdzībai Baltijas valstu lauksaimniekiem, it sevišķi Latvijas piena ražotājiem, jābūt vēl lielākai un solidārākai. Tāpēc es 24. augustā tikšos ar lauksaimniecības un lauku attīstības komisāru Filu Hoganu, lai argumentētu, ka mūsu piensaimniekiem nepieciešams papildu finansiāls atbalsts no Eiropas Savienības,” uzsver zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

Lasīt vairāk ...


Ogrē atklāts pirmais Veselības maršruts Latvijā
22.08.2015

22. augustā ar veselības maršruta atklāšanu Ogrē tika uzsākta Veselības ministrijas (VM) un Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) organizētā kampaņa „Aktīva ik diena!”.

Lasīt vairāk ...


Bergmanis ar Gruzijas Eiroatlantiskās integrācijas ministru pārrunā reģiona drošības aktualitātes
20.08.2015

20.augustā aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis tikās ar Gruzijas Eiroatlantiskās integrācijas ministru Dāvidu Bakradzi (David Bakradze). Sarunas gaitā tika pārrunāta Gruzijas eiroatlantiskās integrācijas gaita un sadarbība ar NATO, tai skaitā dalību starptautiskajās operācijās, ko Gruzija jau ir veikusi un arī nākotnē plāno turpināt darīt.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2015 (492)   
2014 (571)   
2013 (80)   
2012 (117)   
2011 (61)   
2010 (226)   
0 (1550)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv