AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


Labklājības ministrs tiksies ar Jelgavas pilsētas un novada sociāliem darbiniekiem
01.10.2014

Ceturtdien, 2.oktobrī, labklājības ministrs Uldis Augulis tiksies ar Jelgavas pilsētas un novada sociālajiem darbiniekiem, lai pateiktos par viņu ieguldījumu sociālā darba attīstībā.

Lasīt vairāk ...


Jau otro reizi atzīts Ulda Auguļa ieguldījums dzimumu līdztiesības stiprināšanā
01.10.2014

Otrdien, 30.septembrī, labklājības ministrs Uldis Augulis jau otro reizi saņēma Dzimumu līdztiesības balvas atzinības rakstu par būtisku ieguldījumu vienādu iespēju sievietēm un vīriešiem nodrošināšanā.

Lasīt vairāk ...


Labklājības ministrs sveic seniorus Starptautiskajā veco ļaužu dienā
01.10.2014

Labklājības ministrs Uldis Augulis sveic seniorus Starptautiskajā veco ļaužu dienā, novēlot viņiem stipru veselību un dzīvesprieku.

Lasīt vairāk ...


A.Lembergs: jūs neatrastu par mani uzticīgāku cilvēku Latvijas neatkarībai
01.10.2014

Aivars Lembergs (Latvijai un Ventspilij) pagājušajā nedēļā izsauca sabiedrības viļņošanos: viņš pieņēma Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valdes aicinājumu būt par ZZS Ministru prezidenta amata kandidātu.Intervija ar A.Lembergu Neatkarīgajā Rīta Avīzē

Lasīt vairāk ...


A.Brigmanis intervijā LA: Ar ko Latvija pamodīsies 5.oktobra rītā (3
30.09.2014

Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas priekšsēdētājs intervijā "Latvijas Avīzei" par gaidāmajām Saeimas vēlēšanām

Lasīt vairāk ...


ZZS politiķi saņem valsts aizsardzības fonda „Lāčplēsis” apbalvojumus
30.09.2014

Latvijas valsts aizsardzības fonds „Lāčplēsis” otrdien, 30.septembrī ar Goda zīmēm apgalvoja vairākus Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) pārstāvjus - Saeimas frakcijas vadītāju Augustu Brigmani, Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāju Aiju Barču, Saeimas deputātu Jāni Strazdiņu un labklājības ministru Uldi Auguli.

Lasīt vairāk ...


A.Brigmanis intervijā ziņu aģentūrai LETA:ZZS varbūt neizdara daudz, bet paveiktais ir paliekošs (1
26.09.2014

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) varbūt neizdara daudz, bet paveiktais ir paliekošs, intervijā aģentūrai LETA sacīja politiskā spēka Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis. Viņš ir pārliecināts, ka bez nopietnas uzņēmējdarbības, kas veicinās darbavietu rašanos, šajā valstī būtiskas pārmaiņas uz labo pusi nav gaidāmas.

Lasīt vairāk ...


ZZS valde Ministru prezidenta amatam izvirza Aivaru Lembergu
25.09.2014

Politisko organizāciju apvienības „Zaļo un zemnieku savienība” (ZZS) valde ceturtdien, 25. septembrī, vienojās Ministru prezidenta amatam pirms 12.Saeimas vēlēšanām izvirzīt partijas „Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētāju, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu.

Lasīt vairāk ...


Ministrs R.Vējonis ar Heleteju pārrunā turpmāko atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem
24.09.2014

24.septembrī aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis tikšanās laikā ar Ukrainas aizsardzības ministru Valēriju Heleteju apliecināja, ka Latvija ir gatava apmācīt Ukrainas bruņoto spēku karavīrus nesprāgušās munīcijas neitralizēšanā, apmaksāt viena Ukrainas virsnieka mācības Baltijas Aizsardzības koledžā, kā arī sniegt palīdzību smagi ievainoto karavīru rehabilitācijā.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: zaudējumu aprēķinos EK ir jāņem vērā specifiskā situācija Latvijas piensaimiecības nozarē
24.09.2014

Trešdien, 24. septembrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Briselē tikās ar vairākām augsta ranga Eiropas Parlamenta (EP) un Eiropas Komisijas (EK) amatpersonām, lai skaidrotu Latvijas piensaimniecības nozarei radītos zaudējumus pēc Krievijas ieviestajām sankcijām un nepieciešamību sniegt finansiālo atbalstu nozarei.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Briselē sarunās uzsvērs vajadzību pēc mērķtiecīga atbalsta piensaimniekiem
24.09.2014

Trešdien, 24. septembrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs dosies uz Briseli, lai Eiropas Parlamenta un Eiropas Komisijas (EK) augsta ranga amatpersonām sniegtu izklāstu par zaudējumiem Latvijas piensaimniecības nozarei, kas radušies pēc Krievijas ieviestajām sankcijām.

Lasīt vairāk ...


Labklājības ministrs U.Augulis ceturtdien reģionālajā vizītē apmeklēs Koknesi
24.09.2014

Labklājības ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 25.septembrī, reģionālajā vizītē apmeklēs Koknesi, lai ar pašvaldības vadību pārrunātu aktuālo sociālajā jomā. Vizītē piedalīsies arī Sociālās integrācijas valsts aģentūras direktore Ilona Jurševska.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2014 (412)   
2013 (80)   
2012 (117)   
2011 (61)   
2010 (226)   
0 (899)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv