AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


Vējonis Valsts prezidenta delegācijas sastāvā apmeklēs Gruziju
25.11.2014

No 25. līdz 27.novembrim aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis Latvijas Republikas Valsts prezidenta Andra Bērziņa delegācijas sastāvā apmeklēs Tblisi un Batumi Gruzijā, kur piedalīsies abu valstu delegāciju diskusijās.

Lasīt vairāk ...


Vējonis ar Zviedrijas kolēģi vienojas attīstīt sadarbību militāro mācību jomā
24.11.2014

Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis, tiekoties ar Zviedrijas karalistes aizsardzības ministru Pēteri Hultkvistu, pārrunāja iespējas attīstīt ciešāku Baltijas un Ziemeļvalstu sadarbību drošības jomā, īpašu uzmanību pievēršot Latvijas kontingenta dalībai Zviedrijas vadītajā Eiropas Savienības Kaujas grupā 2015.gada pirmajā pusē.

Lasīt vairāk ...


E.Tavars: Olaines bīstamo atkritumu izgāztuves sanācijas projekts jāturpina
24.11.2014

Olaines bīstamo atkritumu izgāztuve ir viena no piesārņotākajām un vides risku ziņā bīstamākajām teritorijām Latvijā. Atkritumu izgāztuve, ko, laika posmā no 1973. gada līdz 1980.gadam, izmantoja rūpnīcas „Olainfarm” toksisko atkritumu noglabāšanai, nebija veidota atbilstoši vides aizsardzības principiem.

Lasīt vairāk ...


Vējonis ar Zviedrijas aizsardzības ministru pārrunās reģionālās drošības izaicinājumus
24.11.2014

Pirmdien, 24.novembrī, aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis un Nacionālo bruņoto spēku Apvienotā štāba priekšnieks ģenerālmajors Juris Zeibārts tiksies ar Zviedrijas karalistes aizsardzības ministru Pēteri Hultkvistu (Peter Hultqvist).

Lasīt vairāk ...


Aija Barča Romā: Latvijas prezidentūra meklēs risinājumus stabilai un kvalitatīvai nodarbinātībai visā Eiropā
24.11.2014

Kvalitatīvas darbavietas, kā arī ilgstspējīga un iekļaujoša piekļuve darba tirgum - tās ir būtiskas tēmas, kas būs diskusiju objekts arī Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē ietvaros. Lai arī Eiropas valstis pēckrīzes periodā īsteno virkni pasākumu, lai atbalstītu bezdarbniekus un riska zonā esošos darbiniekus, joprojām satraucoša ir gan jauniešu bezdarba situācija, kā arī nepieciešami būtiski uzlabojumi, lai izglītības iestādes „neražotu”” bezdarbniekus. To uzsvēra Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja Aija Barča, ceturtdien, 20.novembrī, Romā pārstāvot Latvijas parlamentu Itālijas prezidentūras rīkotajā nodarbinātības, pētniecības un inovāciju komisiju priekšsēdētāju sanāksmē.

Lasīt vairāk ...


Augulis: ekonomiskajām un sociālajām prioritātēm jābūt savstarpēji papildinošām un vērstām uz iedzīvotāju labklājību |
21.11.2014

Labklājības ministrs Uldis Augulis piektdien, 21.novembrī, piedalījās Eiropas Platformas cīņai pret nabadzību un sociālo atstumtību ikgadējā konventā, kas norisinājās Briselē (Beļģija). U.Augulis piedalījās pasākuma noslēguma apaļā galda diskusijā, paužot uzskatu, ka līdzsvars starp ekonomiskajām un sociālajām prioritātēm ir pastāvīgs izaicinājums.

Lasīt vairāk ...


Veselības ministrs pārrunā P.Stradiņa slimnīcas Perinatālās aprūpes centra nākotni
20.11.2014

Veselības ministrs Guntis Belēvičs apmeklē P.Stradiņa klīnisko universitātes slimnīcu (PSKUS) un Rīgas Dzemdību namu, pēc iepazīšanās ar atklāto PSKUS Sievietes un bērna veselības klīnikas Perinatālās aprūpes centra darbinieku vēstuli.

Lasīt vairāk ...


ASV apliecina gatavību nosūtīt ekspertus darbam NATO izcilības centrā stratēģiskās komunikācijas jautājumos
20.11.2014

Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis tikās ar ASV valsts sekretāra vietnieci Eiropas un Eirāzijas lietās Viktoriju Nulandu (Victoria Nuland), lai pārrunātu aktuālos drošības jautājumus un situāciju reģionā.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tiekas ar Gruzijas vēstnieku Latvijā
19.11.2014

Trešdien, 19. novembrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tikās ar Gruzijas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijā Teimurazu Džandžaliju (Teimuraz Janjalia). Tikšanās laikā zemkopības ministrs informēja par aktualitātēm lauksaimniecības nozarē Latvijā, kā arī pārrunāja abu valstu turpmākās sadarbības iespējas, tostarp plānotā Saprašanās memoranda parakstīšanu ar Gruzijas lauksaimniecības ministriju.

Lasīt vairāk ...


Latvijas Zaļās partijas apsveikums 18.novembrī
18.11.2014

Latvijas Zaļās partijas apsveikums Latvijas Republikas proklamēšanas 96.gadadienā

Lasīt vairāk ...


Latvijas Zemnieku savienības apsveikums 18.novembrī
18.11.2014

Latvijas Zemnieku savienības apsveikums Latvijas Republikas proklamēšanas 96.gadadienā

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2014 (484)   
2013 (80)   
2012 (117)   
2011 (61)   
2010 (226)   
0 (971)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv