AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


ZZS aicina pašvaldības iepirkumos atbalstīt vietējos ražotājus
21.08.2014

Balstoties uz ceturtdienas, 21. augusta, sadarbības padomes sēdē lemto, Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) aicina pašvaldības iepirkumos atbalstīt vietējos ražotājus un izvēlēties mūsu valstī audzētus un ražotus pārtikas produktus.

Lasīt vairāk ...


ZZS iesniedz konkrētus priekšlikumus Krievijas sankciju skarto ražotāju aizsardzībai
21.08.2014

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) ceturtdienas, 21. augusta, ārkārtas sadarbības padomes sēdē rosina diskutēt par 14 konkrētiem priekšlikumiem vietējo ražotāju aizsardzībai saistībā ar Krievijas Federācijas noteiktajām sankcijām pret Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, tostarp Latviju. Viens no priekšlikumiem paredz, ka valsts un pašvaldības iepirkumos, kurus sedz no budžeta līdzekļiem, iepērk tikai Latvijas ražotāju pārtikas produktus.

Lasīt vairāk ...


Ministrs J.Dūklavs: Līdz gada beigām piensaimnieki varētu saņemt 13 miljonus eiro
20.08.2014

Saistībā ar Krievijas embargo piena produkcijai Latvijas piena ražotāji un pārstrādātāji dažādu atbalstu veidā jau septembrī vai oktobrī varētu saņemt 13 miljonus eiro, šodien Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes sēdē sacīja zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS), vēsta ziņu aģentūra LETA.

Lasīt vairāk ...


Velobraucienam „Baltijas ceļš-25” jau pieteikušies aptuveni tūkstoš interesentu
20.08.2014

Tuvojoties Baltijas ceļa 25.gadadienai, arvien aktīvāk notiek Latvijas iedzīvotāju pieteikšanās velobraucienam, ko organizē Nacionālie bruņotie spēki. Šobrīd jau ir pieteikušies teju tūkstoš interesentu, un dalībnieku skaits turpina pieaugt.

Lasīt vairāk ...


NRA: ZZS – politiskais pragmatisms, kas atmaksājas
20.08.2014

Daudzu gadu garumā Zaļo un zemnieku savienība uz pārējo labējo partiju fona ir izcēlusies ar bezierunu politisko hierarhiju un šauru, taču precīzi pārdomātu ideoloģiju, kas netiek raustīta līdzi politiskajiem vējiem, raksta Neatkarīgā Rīta Avīze.

Lasīt vairāk ...


Krievijas sankciju ietekmētajiem pārtikas ražotājiem daļēji dzēsīs kredītprocentus
19.08.2014

Lai nodrošinātu atbalstu pārtikas ražotājiem, kurus skāris eksporta embargo, un saimniecībām, kuras netieši ietekmētas, otrdien, 19.augustā, valdība apstiprināja izmaiņas Ministru kabineta 2014.gada 13.maija noteikumos Nr.243 "Noteikumi par valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu investīciju veicināšanai lauksaimniecībā".

Lasīt vairāk ...


ZZS ar Liepājas partiju parakstīs vienošanos par turpmāko sadarbību
19.08.2014

Piektdien, 22. augustā, partiju apvienības „Zaļo un Zemnieku savienība” (ZZS) valdes priekšsēdētājs Uldis Augulis ar Liepājas partijas priekšsēdētāju Uldi Sesku parakstīs abu politisko organizāciju vienošanos par sadarbības turpināšanu 12.Saeimas pilnvaru laikā.

Lasīt vairāk ...


ZZS aicina sasaukt ārkārtas sadarbības padomes sēdi par valdības rīcību vietējo ražotāju aizsardzībai
19.08.2014

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde pirmdien, 18. augustā, nolēma aicināt Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu sasaukt ārkārtas sadarbības padomes sēdi, lai izskatītu jautājumu par valdības rīcību vietējo ražotāju aizsardzībai saistībā ar Krievijas Federācijas noteiktajām sankcijām pret Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, tostarp Latviju.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs ar premjerministri pārrunā turpmākos atbalsta maksājumus lauksaimniekiem
18.08.2014

Pirmdien, 18. augustā, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un lauksaimnieku nevalstiskās organizācijas tikās ar Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu, lai pārrunātu iespējas stiprināt Latvijas lauksaimnieku konkurētspēju ES un citu valstu tirgos, kā arī par iespējamiem atbalsta maksājumiem lauksaimniekiem turpmākajos gados.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs aicina EK nekavējoties lemt par zaudējumu kompensēšanu ražotājiem
18.08.2014

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs nosūtījis vēstuli Eiropas Komisijas (EK) Lauksaimniecības komisāram Dačanam Čološam, kurā izklāstītas sekas un iespējamie finansiālie zaudējumi Latvijas piena un citās nozarēs, ja pēc Krievijas aizlieguma importēt lauksaimniecības un pārtikas preces steidzami netiks īstenoti pasākumi ES līmenī.

Lasīt vairāk ...Pēc zemkopības ministra Jāņa Dūklava ierosinājuma sasauc ES Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomes ārkārtas sēdi
14.08.2014

Pēc zemkopības ministra Jāņa Dūklava un vairāku citu ES dalībvalstu lauksaimniecības ministru ierosinājuma 5. septembrī sasaukta ES Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomes (LZMP) ārkārtas sēde saistībā ar Krievijas Federācijas noteikto aizliegumu importēt ES ražotās lauksaimniecības preces un pārtikas produktus.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2014 (331)   
2013 (80)   
2012 (117)   
2011 (61)   
2010 (226)   
0 (818)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv