AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


Ja tev ir pilsoņa pase, pienākums aizstāvēt valsti! Saruna ar Raimondu Bergmani
02.09.2015

Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (Zaļo un zemnieku savienība) par plānotajiem aizsardzības tēriņiem, Krievijas karaspēka uzvedību pie mūsu robežām un to, kā sabiedrībā stiprināt patriotismu. Ar ministru sarunājās Māris Antonevičs un Ģirts Vikmanis.

Lasīt vairāk ...


Aizsardzības ministrs: NATO komandvadības elementa štābs stiprina Latvijas drošību
01.09.2015

Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis atzinīgi novērtē NATO Spēku integrācijas vienības štāba izveidošanu Rīgā un apliecina, ka ir gatavs nodrošināt nepieciešamo atbalstu tā darbībai.

Lasīt vairāk ...


Piešķir papildus finansējumu sociālās rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanai
01.09.2015

Minēto līdzekļu ietvaros ik gadu plānots nodrošināt sociālās rehabilitācijas pakalpojumus 855 cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, kuri sociālās rehabilitācijas pakalpojumu pieprasījuši pirmreizēji, 114 cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, kuri tos pieprasījuši atkārtoti, un 171 politiski represētām personām un Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem un cietušajām personām.

Lasīt vairāk ...


Lauksaimniekiem piešķir papildu finansējumu tirgus veicināšanas pasākumiem un apdrošināšanas polišu iegādei
01.09.2015

Otrdien, 1. septembrī, valdība atbalstīja Zemkopības ministrijas (ZM) sagatavotos grozījumus noteikumos par valsts atbalstu lauksaimniecībai. Izmaiņas noteikumos paredz piešķirt papildu finansējumu tirgus veicināšanas pasākumiem 10 000 eiro apmērā un apdrošināšanas polišu iegādes izdevumu segšanai 437 541 eiro apmērā.

Lasīt vairāk ...


Latvijā ģenētiski modificēto kukurūzu neaudzēs
31.08.2015

Zemkopības ministrija (ZM) informē, ka uzņēmums „Monsanto” ir atbalstījis Latvijas prasību par ģenētiski modificētās (ĢM) kukurūzas “MON810” audzēšanas aizliegumu Latvijā. Zemkopības ministrija lūgumus Eiropas Komisijai par ĢM kultūraugu audzēšanas aizliegšanu Latvijā nosūtīja jau šā gada jūlija sākumā.

Lasīt vairāk ...


Aizsardzības ministrs apmeklēs Zemessardzes 17.Pretgaisa aizsardzības bataljonu
27.08.2015

28.augustā aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis apmeklēs Zemessardzes 17.Pretgaisa aizsardzības bataljonu Mārupes novadā.

Lasīt vairāk ...


Ekonomikas ministre darba vizītē Lietuvā tiksies ar enerģētikas ministru un “Klaipēdas nafta” vadību, lai apspriestu gāzes piegāžu alternatīvas Latvijas patērētājiem
27.08.2015

Ceturtdien, 27. augustā, ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola dosies darba vizītē uz Lietuvu (Klaipēdu), lai apspriestu gāzes piegāžu alternatīvas Latvijas patērētājiem un citus aktuālos enerģētikas sektora jautājumus ar Lietuvas enerģētikas ministru Rokas Masiulis un Lietuvas enerģētikas nozares uzņēmumu vadītājiem.

Lasīt vairāk ...


LZP valdē vienbalsīgi atbalsta G.Belēviča virzītās iniciatīvas
27.08.2015

27.augustā notika Latvijas Zaļās partijas (LZP) valde sēde, kurā valde vienojās atbalstīt veselības ministra Gunta Belēviča (ZZS) ierosinājumu slimnīcu valsts galvoto aizdevumu segšanu pārņemt Valsts kasei. Tas dotu papildus līdzekļus nozaru finansēšanai un ļautu nesamazināt līdzekļus iedzīvotājiem nepieciešamo pakalpojumu – medicīnas, satiksmes jomās, pieejamībai. Piemēram, rindu mazināšanai uz medicīniskiem izmeklējumiem, novēršot situāciju, ka dažkārt uz ārsta nozīmētajiem izmeklējumiem ir jāgaida mēnešiem ilgi.

Lasīt vairāk ...


Aizsardzības ministrs ar nākamo Latvijas vēstnieku NATO vienojas par galvenajiem uzdevumiem valsts aizsardzības stiprināšanā
26.08.2015

26.augustā aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis tikās ar nākamo Latvijas vēstnieku NATO Induli Bērziņu, lai pārrunātu aktuālos drošības un NATO darba kārtības jautājumus, tai skaitā NATO Velsas samita lēmumu izpildes gaitu un veicamos uzdevumus, lai šie lēmumi attiecībā uz Baltijas valstu drošību tiktu izpildīti pilnībā. Puses bija vienisprātis, ka, gatavojoties NATO samitam Varšavā 2016.gadā, Baltijas valstīm jāvienojas par kopīgu pozīciju.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs aicina Rīgas izglītības iestādes ēdināšanā izmantot Latvijā ražoto pārtiku
25.08.2015

Otrdien, 25. augustā, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs aicināja Rīgas izglītības iestādes bērnu un jauniešu ēdināšanā izmantot Latvijā ražotos lauksaimniecības un pārtikas produktus. Rīgas pilsētas pašvaldības vispārējās izglītības iestāžu un pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāju sanāksmē zemkopības ministrs Jānis Dūklavs galvaspilsētas domes un izglītības iestāžu vadībai uzsvēra, ka vietējie produkti ir vitamīniem un citām labām vielām daudz bagātāki produkti, nekā tie, kuri transportēti tūkstošiem kilometru. Turklāt, izvēloties vietējās izcelsmes pārtiku, tiek atbalstīta Latvijas ekonomika.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2015 (497)   
2014 (571)   
2013 (80)   
2012 (117)   
2011 (61)   
2010 (226)   
0 (1555)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv