AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


Vējonis: Ja nevēlēsimies paši aizsargāt savu valsti, citi arī to nedarīs
16.04.2015

16.aprīlī aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis diskusijā par Valsts aizsardzības koncepcijas (VAK) izstrādi uzsvēra, ka ir svarīgi diskutēt par aizsardzību, lai kopīgiem spēkiem izveidotu šodienas drošības videi piemērotāku koncepciju ar ieskatu nākotnē.

Lasīt vairāk ...


Pārrunā iespējas uzlabot Latvijas un Ukrainas savstarpējo tirdzniecību ar lauksaimniecības un pārtikas precēm
16.04.2015

Ceturtdien, 16. aprīlī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tikās ar Ukrainas agrārās politikas un pārtikas ministru Alekseju Pavlenko (Oleksii Pavlenko). Ministri pārrunāja abām valstīm aktuālos lauksaimniecības jautājumus. Tikšanās laikā ministri apsprieda iespējas uzlabot abu valstu savstarpējo tirdzniecību ar lauksaimniecības un pārtikas precēm.

Lasīt vairāk ...


Moldova vēlas pārņemt Latvijas pieredzi lauksaimnieku un lauku uzņēmēju izglītošanā un konsultēšanā
16.04.2015

Ceturtdien, 16. aprīlī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tikās ar Moldovas lauksaimniecības un pārtikas industrijas ministru Jonu Sulu (Ion Sula), ar kuru pārrunāja aktuālos lauksaimniecības jautājumus un abu valstu turpmākās sadarbības iespējas tirdzniecībā ar lauksaimniecības un zivsaimniecības produkciju.

Lasīt vairāk ...


D.Reizniece-Ozola: Latvija jau ir sasniegusi 37,1% atjaunojamās enerģijas daļu kopējā enerģijas patēriņā
16.04.2015

"Šodien ES īsteno virkni pasākumu, lai līdz 2020. gadam 20 % izmantotās enerģijas būtu atjaunojamā enerģija. Esmu lepna, ka Latvija jau ir sasniegusi 37,1 % atjaunojamās enerģijas daļu kopējā enerģijas patēriņā, un kopā ar Zviedriju, Somiju, Austriju un Dāniju esam piecas ES dalībvalstis ar lielāko atjaunojamās enerģijas īpatsvaru kopējā enerģijas patēriņā," uzsvēra Latvijas ekonomikas ministre Dana Reizniece - Ozola.

Lasīt vairāk ...


ES enerģētikas ministru tikšanās dienaskārtībā reģionālās sadarbības sekmēšana
16.04.2015

Ceturtdien, 2015.gada 16.aprīlī, turpinās ES Enerģētikas ministru neformālā tikšanās, kuras laikā enerģētikas ministri diskutēs par reģionālās sadarbības sekmēšanu enerģētikas sektorā, kas ir būtiska ES enerģētikas politikas mērķu sasniegšanā. Ministru diskusiju vada Latvijas ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola.

Lasīt vairāk ...


LM plāno pilnveidot audžuģimeņu zināšanas un prasmes
16.04.2015

Labklājības ministrija (LM) izstrādājusi jaunu audžuģimeņu apmācību programmu, kas nepieciešama, lai pilnveidotu audžuģimeņu zināšanas un prasmes, sekmējot audžuģimenēs ievietoto bērnu kvalitatīvāku aprūpi.

Lasīt vairāk ...


ES un Austrumu partneru valstis ciešāk sadarbosies lauksaimniecības konsultāciju jomā
16.04.2015

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, atklājot konferenci, norādīja: “Izaugsmes pamatā ir izglītības un pieredzes veiksmīga īstenošana, un tādēļ ir jāveido un jāattīsta tādas lauku konsultāciju un izglītības sistēmas, kas veicina un sekmē saimniecību, it īpaši vidēju un mazu saimniecību attīstību, efektīvu ražošanu un zemes apsaimniekošanu, sniedzot tām nepieciešamo atbalstu.”

Lasīt vairāk ...


Vējonis: Krievijas agresija Ukrainā radīs ilgtermiņa sekas starptautiskajā drošībā
15.04.2015

15.aprīlī aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis tikšanās laikā ar ASV Valsts sekretāra vietnieci bruņojuma kontroles un starptautiskās drošības jautājumos Rozu Gatmolleri (Rose Gottemoeller) norādīja, ka Krievijas agresijai Ukrainā ir tālejošas sekas Eiropas un starptautiskajā drošībā, tāpēc nepieciešama adekvāta reakcija.

Lasīt vairāk ...


Aizsardzības ministrs Rēzeknē piedalīsies diskusijā par jauniešu motivāciju iesaistīties valsts aizsardzībā
15.04.2015

„Jauniešu vērtējums par iesaistes iespējām Jaunsardzē, Zemessardzē un NBS, tieši ietekmēs politikas plānošanu šobrīd, kad aktuāla karavīru un zemessargu skaita palielināšana, un kaujas spēju paaugstināšana,” uzsver aizsardzības ministrs.

Lasīt vairāk ...


Apstiprina marķētas dīzeļdegvielas saņemšanas kārtību lauksaimniekiem
15.04.2015

Otrdien, 14. aprīlī, valdība atbalstīja Zemkopības ministrijas sagatavoto noteikumu projektu, kas paredz kārtību, kādā lauksaimniecības produkcijas ražotājs piesakās akcīzes nodokļa atbrīvojumam dīzeļdegvielai un to saņem. Noteikumu projekta mērķis ir nodrošināt lauksaimniecības produkcijas ražotājiem 2015./2016. saimnieciskajā gadā tiesības iegādāties dīzeļdegvielu, tādējādi samazinot finansiālo slogu lauksaimnieciskās produkcijas ražotājiem.

Lasīt vairāk ...


Zemes iegādes programmai lauksaimnieciskai ražošanai valdība papildus piešķir 10 miljonus eiro
15.04.2015

Otrdien, 14. aprīlī, valdība atbalstīja Zemkopības ministrijas sagatavotās izmaiņas kārtībā, kādā piešķir valsts atbalstu lauksaimniecībā izmantojamās zemes iegādei lauksaimniecības produkcijas ražošanai. Izmaiņas noteikumos paredz palielināt aizdevumiem paredzēto kopējo finansējumu par 10 miljoniem eiro, tādējādi šim mērķim paredzētā kopsumma sasniegusi jau 40 miljonus eiro.

Lasīt vairāk ...


Aizsardzības nozares vadība tiksies ar ASV Valsts sekretāra vietnieci bruņojuma kontroles un starptautiskās drošības jautājumos
15.04.2015

15.aprīlī aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis un Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Jānis Sārts tiksies ar ASV Valsts sekretāra vietnieci bruņojuma kontroles un starptautiskās drošības jautājumos Rozu Gatmolleri (Rose Gottemoeller), lai pārrunātu starptautisko un reģionālo drošības situāciju, bruņojuma kontroles, NATO un divpusējās aizsardzības sadarbības jautājumus.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2015 (241)   
2014 (569)   
2013 (80)   
2012 (117)   
2011 (61)   
2010 (226)   
0 (1297)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv