AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


Baltijas valstu aizsardzības ministri pauž stingru atbalstu Gruzijas mērķim kļūt par NATO dalībvalsti
25.05.2016

25.maijā, turpinot darba vizīti Gruzijā un dalību Gruzijas Aizsardzības ministrijas rīkotajā ikgadējā aizsardzības un drošības konferencē, aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis kopā ar Igaunijas aizsardzības ministru Hannes Hanso un Lietuvas aizsardzības ministru Jozu Oleku tikās ar Gruzijas aizsardzības ministri Tinatinu Kidašeli.

Lasīt vairāk ...


Sesks: Svarīgākā daļa ir izglītības kvalitātes uzlabošana
25.05.2016

"Nepieciešams izvērtēt skolu tīklu, jo skolām jābūt tur, kur ir bērni un darbvietas vecākiem. Svarīgākais ir bērns un izglītības kvalitāte, un tikai pēc tam seko ēka un skolotāju atalgojums," sacīja Sesks, paužot viedokli, ka skolotāju algu palielināšana nenozīmē izglītības kvalitātes līmeņa celšanos.

Lasīt vairāk ...


Ministru prezidents tiksies ar Vācijas ārlietu ministru
25.05.2016

Ministru prezidents Māris Kučinskis ceturtdien, 26. maijā, Rīgā tiksies ar Vācijas ārlietu ministru Franku Valteru Šteinmeieru (Frank-Walter Steinmeier).

Lasīt vairāk ...


Pilnveidos sociālā nodrošinājuma sistēmu Černobiļas avārijas seku likvidētājiem
25.05.2016

“Sociālo un darba lietu komisija rosinājusi likuma izmaiņas, lai novērstu nevienlīdzību, ko izjūt mūsu līdzcilvēki, kuri palīdzēja mazināt Černobiļas kodolkatastrofas sekas. Līdzšinējā sociālā nodrošinājuma sistēma nav bijusi pret visiem vienlīdzīga, un vairāki “černobilieši” savu taisnību pierādījuši tiesā. Lai citiem to vairs nenāktos darīt, virzām šīs likuma izmaiņas,” norāda komisijas priekšsēdētāja Aija Barča.

Lasīt vairāk ...


Paraksta Latvijas un Kipras konvenciju par nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas novēršanu
25.05.2016

Otrdien, 24. maijā, Briselē, finanšu ministre Dana Reizniece – Ozola un Kipras finanšu ministrs Haris Georgiads (Charis Georgiades) parakstīja Latvijas valdības un Kipras Valsts valdības konvenciju par nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas novēršanu attiecībā uz ienākuma nodokļiem. Tā veicinās komercdarbību, ārvalstu investīciju piesaistīšanu, kā arī atvieglos investoru darbību Latvijā un Kiprā.

Lasīt vairāk ...


ZZS Saeimas frakcija ar izglītības un zinātnes ministru diskutēs par jauno pedagogu darba samaksas modeli
25.05.2016

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija trešdien, 25. maijā, uz tikšanos aicinājusi izglītības un zinātnes ministru Kārli Šadurski, lai detalizēti apspriestu ministra redzējumu par nepieciešamajām reformām izglītības attīstībai, tai skaitā pedagogu darba samaksas jauno modeli un skolu tīkla pilnveidi.

Lasīt vairāk ...


Valdība un investori diskutēs par investīciju vides uzlabošanu
24.05.2016

Ministru prezidents Māris Kučinskis: “Lai varētu runāt par tautsaimniecības attīstību valstī, valdībai ir svarīgi sadarboties ar uzņēmēju organizācijām. Mums ir jāizdara liels darbs, lai ierobežotu ēnu ekonomiku un sakārtotu nodokļu politiku. Investīcijas, tostarp ārvalstu, ir svarīgas jebkurai valstij, un Latvija šajā jomā konkurē ar daudzām citām Eiropas un arī pasaules valstīm. Tādējādi Latvijai ir jāspēj piedāvāt investoriem tādi nosacījumi, lai tieši šeit investīciju vidi viņi uzskatītu par pievilcīgu.”

Lasīt vairāk ...


Daudze: Latvijai ir veiksmīga sadarbība ar Azerbaidžānu
24.05.2016

Latvijai ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar Azerbaidžānu, un starp abām valstīm pastāv konstruktīvs politiskais un ekonomiskais dialogs, kuru vēlamies attīstīt. To Saeimas priekšsēdētājas biedrs Gundars Daudze uzsvēra otrdien, 24. maijā, parlamentā tiekoties ar Azerbaidžānas Republikas parlamenta deputātu grupas sadarbībai ar Latviju vadītāju Kamranu Bajramovu (Kamran Bayramov) un Azerbaidžānas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijā Džavanširu Ahundovu (Javanshir Akhundov).

Lasīt vairāk ...


Apstiprina izmaiņas ārstniecības personu un studējošo kompetencē ārstniecībā
24.05.2016

24.maijā Ministru kabineta sēdē tika apstiprināti Veselības ministrijas izstrādātie grozījumi noteikumos, kas nosaka ārstniecības personu un studējošo kompetenci ārstniecībā un šo personu teorētisko un praktisko zināšanu apjomu.

Lasīt vairāk ...


Apstiprina ārstniecības personu un to atbalsta personu reģistra izveides, papildināšanas un uzturēšanas kārtību
24.05.2016

24.maijā Ministru kabineta sēdē tika apstiprināti Veselības ministrijas izstrādātie noteikumi, kas nosaka Ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu reģistra (turpmāk - Reģistrs) izveides, papildināšanas un uzturēšanas kārtību.

Lasīt vairāk ...


Pasaules Veselības asamblejā uzsver Latvijas pieredzi veselības veicināšanā
24.05.2016

Ženēvā notiekošajā Pasaules Veselības organizācijas 69.Pasaules Veselības asamblejā veselības ministrs Dr.Guntis Belēvičs akcentēja Latvijas pieredzi veselības veicināšanā un slimību profilaksē.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2016 (457)   
2015 (750)   
2014 (571)   
2013 (80)   
2012 (117)   
2011 (61)   
2010 (226)   
0 (2265)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv