AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


ZZS valde par saraksta līderi Rīgas domes vēlēšanām izvirza Armandu Krauzi
23.01.2017

Politisko organizāciju apvienības „Zaļo un zemnieku savienība” (ZZS) valde pirmdien, 23. janvārī, diskutēja par apvienības gatavošanos jūnija sākumā paredzētajām pašvaldību vēlēšanām un kā saraksta līderi startam Rīgas domes vēlēšanās izvirzīja ZZS valdes priekšsēdētāju Armandu Krauzi.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: ES jāstiprina savi pārtikas ražotāji gan iekšējā, gan ārējā tirgū
23.01.2017

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs pirmdien, 23. janvārī, piedalīsies ES Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomes sanāksmē, kurā ministri spriedīs par starptautisko tirdzniecību un ES ražotāju pozīcijas stiprināšanu tajā un par tālāko atbalstu piena nozarei.

Lasīt vairāk ...


Bergmanis tiksies ar Kanādas parlamenta delegāciju
23.01.2017

Aizsardzības ministrs informēs Kanādas parlamenta pārstāvjus par paveiktajiem un plānotajiem darbiem pilnvērtīga uzņemošās valsts atbalsta nodrošināšanai.

Lasīt vairāk ...


Vienojas par uzlabojumiem reto slimību pacientu aprūpē
20.01.2017

Veselības ministre Anda Čakša: “Šobrīd reto slimību pacientu veselības aprūpe ir sadrumstalota, tāpēc mūsu mērķis ir centralizēti koordinēt pacientus, veicot precīzu uzskaiti, un nodrošināt tiem nepieciešamo ārstēšanu. Tāpat būtiski ir risināt problēmu, ka retās slimības pacients šobrīd pēc 18 gadu vecuma paliek bez valsts veselības aizsardzības iespējām.”

Lasīt vairāk ...


ZZS valde lems par saraksta līderi Rīgas domes vēlēšanām
20.01.2017

Politisko organizāciju apvienības „Zaļo un zemnieku savienība” (ZZS) valde pirmdien, 23. janvārī, diskutēs par apvienības gatavošanos jūnija sākumā paredzētajām pašvaldību vēlēšanām un paredzējusi izvirzīt saraksta līderi startam Rīgas domes vēlēšanās.

Lasīt vairāk ...


Aizsardzības nozares vadība piedalīsies barikāžu atceres pasākumos
20.01.2017

20. janvārī aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Raimonds Graube, karavīri, zemessargi un jaunsargi piedalīsies barikāžu piemiņas pasākumos.

Lasīt vairāk ...


Satiksmes ministrs ar nozares valsts kapitālsabiedrību padomēm pārrunā aktuālo un plānoto
19.01.2017

Satiksmes ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 19.janvārī, tikās ar visu satiksmes nozares valsts kapitālsabiedrību padomēm, kas informēja ministru par līdz šim paveikto, kā arī galvenajiem darbības virzieniem, darba prioritātēm un šogad plānotajām aktivitātēm. Ministrs aicināja padomes locekļus tikties reizi mēnesī, lai nodrošinātu sekmīgu informācijas apriti un sadarbību.

Lasīt vairāk ...


Paraksta Latvijas un Japānas konvenciju par nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas novēršanu
18.01.2017

Trešdien, 18.janvārī, Tokijā, finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola un Japānas Ārlietu ministrijas parlamentārais vice-ministrs Motome Takisawa (Motome Takisawa) parakstīja Latvijas valdības un Japānas valsts valdības konvenciju par nodokļu dubultās uzlikšanas un nodokļu nemaksāšanas novēršanu attiecībā uz ienākuma nodokļiem. Konvencijas parakstīšana veicinās komercdarbību, ārvalstu investīciju piesaisti, kā arī atvieglos investoru darbu.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs apmeklēs Latvijas ražotājus Berlīnes izstādē “Zaļā nedēļa 2017”
18.01.2017

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs ceturtdien un piektdien, 19. un 20.janvārī, Berlīnē (Vācijā) apmeklēs 82.starptautisko pārtikas, lauksaimniecības un dārzkopības izstādi “Zaļā nedēļa 2017”. Zemkopības ministram paredzētas vairākas tikšanās ar Vācijas pavalstu un Lietuvas lauksaimniecības ministriem, kā arī Gruzijas, Ukrainas un Uzbekistānas lauksaimniecības nozares ministriem.

Lasīt vairāk ...


Diskutē par nepieciešamajām reformām veselības aprūpē
18.01.2017

Veselības ministre Anda Čakša, atbildot uz jautājumiem par veselības aprūpes sistēmas pakalpojumu organizēšanas efektivitātes uzlabošanu, uzsvēra, ka Latvijā jāstrādā pie tā, lai viss ārstniecības pasākumu komplekss būtu vērsts uz pacientu, novēršot ārstniecības procesa fragmentāciju. Kā piemērs tika minēts, ka no pagājušā gada oktobra onkoloģijas pacientiem ir pieejams “zaļais koridors,” kas dod iespēju savlaicīgi atklāt diagnozi un uzsākt nepieciešamo ārstēšanu. Veselības ministre akcentēja būtiskākos risināmos jautājumus – uzlabot skrīninga aptveri onkoloģijā, kā arī nodrošināt pakalpojumu drošumu un kvalitāti atbilstoši speciālistu izstrādātajām vadlīnijām un standartiem.

Lasīt vairāk ...


ES fondu atbalsts sniegts vairāk nekā 65 tūkstošiem iedzīvotāju
18.01.2017

Līdz šim 2014. – 2020. gada plānošanas periodā vairāk nekā 65 tūkstošiem bezdarbnieku, izglītībā vai apmācībā neiesaistīto jauniešu, kā arī sociālā darba speciālistu ir sniegts Eiropas Sociālā fonda atbalsts profesionālās kvalifikācijas celšanā.

Lasīt vairāk ...


Valdība atbalsta dzelzceļa tīkla elektrifikācijas projektu Rīgas virzienā
17.01.2017

Satiksmes ministrs Uldis Augulis uzsver, ka vērienīgais elektrifikācijas projekts padarīs Latvijas transporta koridoru konkurētspējīgāku, pārvadātājiem nodrošinot jaunas biznesa attīstības perspektīvas. Līdz ar to pārvadātāji varēs nodrošināt ātrākus kravu pārvadāšanas laikus un sasniegt būtiskus finanšu ietaupījumus, kas nozari ilgtermiņā pozitīvi ietekmēs. “Ņemot vērā tendences kravu pārvadājumos pa dzelzceļu, elektrifikāciju sāks virzienā uz Rīgu, tādējādi sasniedzot nepieciešamos projekta mērķus, kas ir ekonomiski pamatoti. Vienlaikus projekta īstenošana būs nozīmīgas investīcijas nozares un valsts ekonomiskajā izaugsmē, kā arī nopietns ieguldījums Latgales reģiona attīstībā,” akcentē ministrs.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2017 (40)   
2016 (1240)   
2015 (750)   
2014 (571)   
2013 (80)   
2012 (117)   
2011 (61)   
2010 (226)   
0 (3088)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv