AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Baltkrievijā apspriedīs iespējas palielināt Latvijā ražotās pārtikas eksportu uz šo valsti
01.09.2014

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs no 1. līdz 3. septembrim dosies darba vizītē uz Baltkrievijas Republiku, kur tiksies ar Baltkrievijas augsta ranga amatpersonām un uzņēmējiem, lai meklētu iespējas palielināt Latvijā ražoto lauksaimniecības un pārtikas preču eksportu uz šo valsti.

Lasīt vairāk ...


Danas Reiznieces-Ozolas apsveikums Zinību dienā
01.09.2014

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētājas Danas Reiznieces-Ozolas apsveikums Zinību dienā

Lasīt vairāk ...


D.Reizniece-Ozola: Izglītības nozarei jāatgriež krīzē atņemtais
01.09.2014

Par izglītības jomā un tās finansēšanā nepieciešamajām izmaiņām Neatkarīgās saruna ar divām valsts augstākajām amatpersonām, kas atbildīgas par nozari: izglītības un zinātnes ministri Inu Druvieti (Vienotība) un Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas vadītāju Danu Reiznieci-Ozolu (ZZS).

Lasīt vairāk ...


Labklājības ministrs Zinību dienā Jelgavā sveiks jaunos studentus
30.08.2014

Labklājības ministrs Uldis Augulis pirmdien, 1.septembrī, Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU), Jelgavas pils pagalmā plkst.9.00 Imatrikulācijas aktā sveiks jaunos studentus. Šajā mācību gadā LLU atklāts pirmais pilī ierīkotais lifts cilvēkiem ar invaliditāti, sekmējot vides pieejamību cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Lasīt vairāk ...


Aizsardzības ministra R.Vējoņa paziņojums par Krievijas iebrukumu Ukrainā
28.08.2014

Pēdējo stundu laikā Krievijas Federācijas veiktais iebrukums Ukrainā parāda to, ka Krievija ir nodemonstrējusi savu patieso seju bez interpretācijas un aizsega. Ar nožēlu jāsecina, ka visi mēģinājumi risināt konfliktu miera sarunu ceļā, tostarp, pirms divām dienām notikušajās sarunās Minskā, ir cietuši neveiksmi. Krievija ir izvēlējusies neizmantot šo iespēju un vēlas īstenot savas ģeopolitiskās ambīcijas vardarbīgā ceļā.

Lasīt vairāk ...


Labklājības ministrs dosies reģionālajā vizītē uz Aizkraukli un Skrīveriem
28.08.2014

Labklājības ministrs Uldis Augulis piektdien, 29.augustā, reģionālajā vizītē apmeklēs Aizkraukli un Skrīverus, lai ar pašvaldību un Labklājības ministrijas padotības iestāžu vadību un darbiniekiem pārrunātu aktuālo sociālajā jomā.

Lasīt vairāk ...


Ministrs U.Augulis: brīvprātīgais darbs ir labs pamats aktīvai un atbildīgai sabiedrībai
28.08.2014

Lai diskutētu par turpmākām iespējām valstī attīstīt brīvprātīgā darba kustību, nodrošinot iespēju sabiedrībai būt aktīvai, labklājības ministrs Uldis Augulis tikās ar diriģentu, "Rīgas 2014" brīvprātīgo programmas vadītāju Intu Teterovski. Sarunā piedarījās arī Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vadītāja Inese Kalvāne.

Lasīt vairāk ...


Vējonis pārrunājis NATO Sauszemes novērošanas sistēmas īstenošanu Latvijā
28.08.2014

Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis tikās ar Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas, Vācijas-Francijas kopuzņēmuma „Airbus Defence and Space” un Latvijas uzņēmuma „Komerccentrs DATI Grupa” pārstāvjiem, lai pārrunātu sadarbības iespējas saistībā ar NATO Sauszemes novērošanas sistēmas attīstību.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: šoruden Latvijas piena produkcijas ražotājiem atvērsies Ķīnas tirgus
27.08.2014

Zemkopības ministrija (ZM) informē, ka šoruden Latvijas piena produktu ražotājiem atvērsies Ķīnas tirgus, kas dos iespēju mūsu uzņēmumiem daļu saražotās produkcijas eksportēt uz Ķīnu, kuras tirgus ir ļoti liels, turklāt augošs un tāpēc perspektīvs.

Lasīt vairāk ...


Labklājības ministrs dosies reģionālajā vizītē uz Ozolniekiem un Iecavas novadu
27.08.2014

Labklājības ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 28.augustā, reģionālajā vizītē apmeklēs Ozolniekus un Iecavas novadu, lai ar pašvaldību un Labklājības ministrijas padotības iestāžu vadību un darbiniekiem pārrunātu aktuālo sociālajā jomā.

Lasīt vairāk ...


Valsts atbalstīs ciltsdarbu piena šķirņu ganāmpulkos
26.08.2014

Lai mazinātu Krievijas Federācijas noteiktā preču importa aizlieguma radītos zaudējumus piensaimniecībā un ļautu saglabāt ražošanas apjomu, vienlaikus nodrošinot augstvērtīgu piena šķirņu slaucamo govju saglabāšanu ganāmpulka ciltskodolā, otrdien, 26.augustā, valdība apstiprināja noteikumus „Valsts atbalsta piešķiršanas kārtība piena šķirņu slaucamo govju produktivitātes datu izvērtēšanai”.

Lasīt vairāk ...


Pilnveidos sociālos pakalpojumus cilvēkiem ar redzes un dzirdes traucējumiem
26.08.2014

Labklājības ministrija (LM) cilvēkiem ar redzes un dzirdes traucējumiem pilnveidos sociālās rehabilitācijas pakalpojumu un tehnisko palīglīdzekļu sniegšanu. Tādējādi šiem cilvēkiem uzlabosies iespējas iekļauties sabiedrībā, tostarp strādāt algotu darbu, iegūt izglītību un patstāvīgi aprūpēt bērnus.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2014 (350)   
2013 (80)   
2012 (117)   
2011 (61)   
2010 (226)   
0 (837)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv