AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


Jānis Vucāns Romā: pētniecības kā ekonomikas dzinējspēka pamatā – kompetences centri
27.11.2014

Lai pētniecība kļūtu par nopietnu ekonomikas dzinējspēku, Latvijā kā veiksmīgs risinājums sevi ir apliecinājusi kompetences centru radīšana un atbalsts to darbībai vairākās tehnoloģiju ietilpīgās tautsaimniecības nozarēs. To, no 19.līdz 21.novembrim pārstāvot Latvijas parlamentu Eiropas Savienības (ES) nacionālo parlamentu nodarbinātības, pētniecības un inovāciju komiteju priekšsēdētāju sanāksmē, kas norisinājās Itālijas galvaspilsētā Romā, uzsvēra Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētājs Jānis Vucāns.

Lasīt vairāk ...


Saeima atbalsta finansējuma pārdali piena ražotāju atbalstam saistībā ar Krievijas ekonomiskajām sankcijām pret Latviju
27.11.2014

Saeima ceturtdien, 27.novembrī, atbalstīja apropriācijas pārdali, lai atbalstītu piena ražotājus, kuri cietuši no Krievijas ekonomiskajām sankcijām pret mūsu valsti.

Lasīt vairāk ...


Ministre D.Reizniece-Ozola: Pastāv plašas iespējas Latvijas un Gruzijas ekonomisko attiecību paplašināšanai
27.11.2014

Š.g.26.novembrī ekonomikas ministre Dana Reizniece – Ozola tikās ar Gruzijas ekonomikas un ilgtspējīgas attīstības ministru Giorgi Kvirikashvili, lai pārrunātu līdz šim sasniegto Latvijas un Gruzijas ekonomiskajā sadarbībā un iespējas paplašināt divpusējo sadarbību.

Lasīt vairāk ...


Ministrs G.Belēvičs: 2015.gadā zāļu kompensācijai paredzēti papildu 2 miljoni eiro
27.11.2014

26.novembrī veselības ministrs Guntis Belēvičs tikās ar Starptautisko inovatīvo farmaceitisko firmu asociācijas (SIFFA) pārstāvjiem, lai pārrunātu aktuālos jautājumus.

Lasīt vairāk ...


Vējonis ar Gruzijas aizsardzības ministru vienojas par turpmāko sadarbību
27.11.2014

26.novembrī aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis tikās ar Gruzijas aizsardzības ministru Mindju Džanelidzi (Mindia Janelidze), lai apspriestu drošības situāciju un diskutētu par tālāko sadarbību.

Lasīt vairāk ...


Publisko izdevumu komisija aicina tiesībsargājošās iestādes sniegt priekšlikumus izmaiņām likumos, lai izmeklēšanas par amatpersonu pārkāpumiem kļūtu efektīvākas
26.11.2014

Publisko izdevumu un revīzijas komisijas deputāti trešdien, 26.novembrī, nolēma aicināt tiesībsargājošās iestādes mēneša laikā sniegt priekšlikumus izmaiņām likumos, lai izmeklēšanas pēc Valsts kontroles konstatētajiem pārkāpumiem kļūtu efektīvākas. Tāpat deputāti aicināja prokuratūru un Valsts kontroli vienreiz sešos mēnešos informēt komisiju par Valsts kontroles revīzijās konstatēto tiesību normu pārkāpumu izskatīšanas rezultātiem.

Lasīt vairāk ...


Dana Reizniece – Ozola: mums jātur uzņēmējiem dotie solījumi
25.11.2014

Ministru kabineta 25. novembra sēdē apstiprināts Uzņēmējdarbības vides uzlabošanas pasākumu plāns, kurā iekļautos pasākumus plānots īstenot līdz šā gada beigām un 2015. gadā uzņēmējdarbības uzsākšanas jomā, jaunā būvniecības procesa ietvaros, nekustamā īpašuma reģistrācijā, grāmatvedības un nodokļu jomā, e-pakalpojumu jomā, investoru aizsardzībā un līgumsaistību izpildē.

Lasīt vairāk ...


Ministrs G.Belēvičs tiekas ar onkologiem
25.11.2014

Lai pārrunātu risināmos jautājumus onkoloģijas jomā, 25.novembrī veselības ministrs Guntis Belēvičs tikās ar Latvijas Onkologu asociācijas un Latvijas Onkologu ķīmijterapeitu asociācijas pārstāvjiem.

Lasīt vairāk ...


Labklājības ministrs aicina izvēlēties Baltās lentītes vēstnieku – Ķuzi, Zeltiņu, Briedi
25.11.2014

Otrdien, 25.novembrī, Starptautiskajā vardarbības pret sievieti novēršanas dienā, Labklājības ministrija (LM) aicina pievērst uzmanību vardarbības pret sievietēm arvien pieaugošajai izplatībai, kas būtiski ietekmē valsts un sabiedrības labklājību. Šo vēsti LM un labklājības ministrs Uldis Augulis aicinājis nest sabiedrībā populāriem cilvēkiem - Valsts policijas priekšniekam Intam Ķuzim, TV sejai Renāram Zeltiņam un bokserim Mairim Briedim.

Lasīt vairāk ...


Vējonis Valsts prezidenta delegācijas sastāvā apmeklēs Gruziju
25.11.2014

No 25. līdz 27.novembrim aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis Latvijas Republikas Valsts prezidenta Andra Bērziņa delegācijas sastāvā apmeklēs Tblisi un Batumi Gruzijā, kur piedalīsies abu valstu delegāciju diskusijās.

Lasīt vairāk ...


Vējonis ar Zviedrijas kolēģi vienojas attīstīt sadarbību militāro mācību jomā
24.11.2014

Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis, tiekoties ar Zviedrijas karalistes aizsardzības ministru Pēteri Hultkvistu, pārrunāja iespējas attīstīt ciešāku Baltijas un Ziemeļvalstu sadarbību drošības jomā, īpašu uzmanību pievēršot Latvijas kontingenta dalībai Zviedrijas vadītajā Eiropas Savienības Kaujas grupā 2015.gada pirmajā pusē.

Lasīt vairāk ...


E.Tavars: Olaines bīstamo atkritumu izgāztuves sanācijas projekts jāturpina
24.11.2014

Olaines bīstamo atkritumu izgāztuve ir viena no piesārņotākajām un vides risku ziņā bīstamākajām teritorijām Latvijā. Atkritumu izgāztuve, ko, laika posmā no 1973. gada līdz 1980.gadam, izmantoja rūpnīcas „Olainfarm” toksisko atkritumu noglabāšanai, nebija veidota atbilstoši vides aizsardzības principiem.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2014 (493)   
2013 (80)   
2012 (117)   
2011 (61)   
2010 (226)   
0 (980)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv