AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs ar Uzbekistānas vēstnieku Latvijā pārrunā sadarbības iespējas lauksaimniecībā
02.03.2015

Pirmdien, 2. martā, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (LZS) tikās ar Uzbekistānas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā Afzalu Artikovu (Afzal Artikov). Vēstnieka vizītes laikā zemkopības ministrs informēja par aktualitātēm lauksaimniecības nozarē Latvijā, kā arī pārrunāja abu valstu turpmākās sadarbības iespējas, tostarp tirdzniecības jomā.

Lasīt vairāk ...


Saeimas deputāts Ainārs Mežulis Ukrainā apmeklē Ļvovas un Čerņigovas apgabalus
02.03.2015

Saeimas deputātu grupas sadarbībai ar Ukrainas parlamentu vadītājs Ainārs Mežulis (LZS) šajās dienās viesojas Ukrainā, kur apmeklē Ļvovas un Čerņigovas apgabalus. Latvijas delegācijas sastāvā ietilpst arī vairāki uzņēmēji un Pāvilostas novada domes vadība.

Lasīt vairāk ...


Eiropas Gada cilvēku 2014 delegācija Eiropas Parlamentā Briselē
02.03.2015

Pēc Eiropas Parlamenta deputātes Ivetas Grigules ielūguma no 24. līdz 26.februārim Eiropas Parlamentā Briselē viesojās Eiropas Gada cilvēku 2014 delegācija. Tikšanās laikā deputāte pastāstīja par saviem ikdienas pienākumiem, par darbu ES un Kazahstānas, ES un Kirgizstānas, ES un Uzbekistānas, ES un Tadžikistānas parlamentārās sadarbības komitejās, kā arī delegācijā attiecībām ar Turkmenistānu un Mongoliju.

Lasīt vairāk ...


ZZS rosinājumu speciālās izglītības, pirmsskolas un sporta skolotājiem noteikt tiesības uz izdienas pensiju vērtēs Saeimas komisijās
26.02.2015

Ar Saeimas deputātu vairākuma atbalstu ceturtdien, 26. februārī, izskatīšanai parlamenta komisijās nodots komisijās Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) deputātu iesniegtais likumprojekts par pirmsskolas speciālās izglītības, pirmsskolas un sporta skolotāju tiesībām uz izdienas pensiju.

Lasīt vairāk ...


Vucāns: grozījumi Profesionālās izglītības likumā nodrošinās ciešāku sasaisti ar darba tirgu
26.02.2015

„Grozījumi Profesionālās izglītības likumā nodrošinās ciešāku izglītības sistēmas un programmu sasaisti ar darba tirgus vajadzībām,” ceturtdien, 26.februārī, Saeimas sēdē otrajā lasījumā pieņemtos grozījumus likumā komentē Jānis Vucāns, Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētājs

Lasīt vairāk ...


OECD: Latvija ir panākusi ievērojamu progresu tautsaimniecības pielāgošanā un reformu īstenošanā
26.02.2015

Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācija (turpmāk OECD) šodien Rīgā prezentēja Latvijas vēsturē pirmo Ekonomikas pārskatu par Latviju. Tajā izvērtēta Latvijas ekonomiskā situācija, galveno reformu īstenošanas process, Latvijas tautsaimniecības izaicinājumi un sniegtas rekomendācijas. Saskaņā ar OECD praksi šāda veida pārskati tiek publicēti reizi divos gados.

Lasīt vairāk ...


Arī turpmāk varēs saņemt atbalstu par ieguldījumiem mežu attīstībā
26.02.2015

Zemkopības ministrija sagatavojusi jaunu noteikumu projektu, kas nosaka Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam pasākuma „Ieguldījumi mežu attīstībā un mežu dzīvotspējas pilnveidošanā” atbalsta saņemšanas un piešķiršanas kārtību, sākot no 2015. gada.

Lasīt vairāk ...


Vucāns: sagatavotais skolotāju atalgojuma modelis dod pamatu turpmākām diskusijām
25.02.2015

„Ministrijas sagatavotais skolotāju atalgojuma bāzes modelis dod pamatu turpmākām diskusijām par iespējami taisnīgu un finansiāli pamatotu skolotāju darba samaksas sistēmu,” trešdien, 25.februārī, deputātiem vērtējot atbildīgās ministrijas sagatavoto jauno pedagogu darba samaksas modeli, secināja Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētājs Jānis Vucāns.

Lasīt vairāk ...


R.Bergmanis: Lai dzīvotu veselīgāk, cilvēkiem jānodrošina labāki dzīves apstākļi
25.02.2015

Šonedēļ Rīgā notiek augsta Eiropas līmeņa konference, kurā veselības nozares eksperti diskutē par veselīga uztura un fizisko aktivitāšu lomu bērnu un jauniešu vecuma grupā. Dažādu Eiropas valstu eksperti pamatā ir vienisprātis, ka bērniem un jauniešiem visā Eiropā ir problēmas ar viņu vecumam sabalansēta un kvalitatīva uztura uzņemšanu, kā arī attīstību veicinošām un fiziskajām aktivitātēm. Sekas acīmredzamas - aptaukošanās problēmas, sirds un asinsvadu saslimšanas agrā vecumā, stājas traucējumi un citas.

Lasīt vairāk ...


Eiropas Komisija lemj par papildu atbalsta pasākumu cūkgaļas ražotājiem
25.02.2015

Reaģējot uz Krievijas importa embargo izraisīto nepārtraukto cūkgaļas cenas samazinājumu, ko rada tirgus pārsātinājums, Eiropas Komisija (EK) 24. februārī nolēmusi par privātās uzglabāšanas atbalsta shēmas atvēršanu cūkgaļai. Paredzams, ka regula varētu stāties spēkā šā gada 9. martā.

Lasīt vairāk ...


Augulis: asistentu pakalpojums cilvēkiem ar invaliditāti nekavējoties jāpilnveido
25.02.2015

Tuvāko nedēļu laikā Labklājības ministrijas (LM) izveidota neformāla darba grupa sniegs konkrētus priekšlikumus turpmākai rīcībai asistenta pakalpojuma cilvēkiem ar invaliditāti sakārtošanai, lai noteiktu skaidrus nosacījumus un nodrošinātu izpratni sabiedrībā. Par to pēc tikšanās vienojās labklājības ministrs Uldis Augulis un invalīdu un viņu draugu apvienības Apeirons vadītājs Ivars Balodis.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2015 (132)   
2014 (569)   
2013 (80)   
2012 (117)   
2011 (61)   
2010 (226)   
0 (1188)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv