AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


Jūrmalā ekspluatācijā nodots ŪK tīklu posms “Melluži – Valteri”
31.07.2015

“Jūrmalas dome ar savu darbu ir pierādījusi, ka var būt viena no tām pašvaldībām Latvijā, kuru var minēt kā veiksmīgu piemēru tam, kā sistemātiski - soli pa solim iet uz mērķi un sasniegt atzīstamus rezultātus – jaunu, kvalitatīvu inženiertīklu izbūvi. Ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu pieejamība ir ne tikai jūrmalnieku dzīves kvalitātes nodrošināšana, bet arī vides piesārņojuma samazināšana un cilvēka un dabas draudzīga līdzāspastāvēšana,” trešdien, 29. jūlijā svinīgajā atklāšanā projekta “Jūrmalas ūdenssaimniecības attīstības projekts, II kārta” pirmais posmam Mellužu – Valteru rajonā, pauda Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas parlamentārais sekretārs Edgars Tavars.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs apmeklēs LLU Mācību un pētījumu saimniecību “Vecauce”
29.07.2015

Trešdien, 29. jūlijā, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, tuvojoties jaunajam studiju gadam, apmeklēs Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Mācību un pētījumu saimniecību (MPS) “Vecauce”. Apmeklējuma laikā zemkopības ministrs tiksies ar MPS “Vecauce” vadību un LLU rektori Irinu Pilveri, lai iepazītos ar līdzšinējās darbības rezultātiem pēdējo gadu laikā un pārrunātu LLU studentu prakšu norisi turpmāk.

Lasīt vairāk ...


Aizsardzības ministrs tiksies ar Gruzijas vēstnieku Latvijā
28.07.2015

29.jūlijā aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis tiksies ar Gruzijas vēstnieku Latvijā Teimurazu Džandžalia (Teimuraz Janjalia), lai pārrunātu Latvijas un Gruzijas divpusējo sadarbību aizsardzības jomā.

Lasīt vairāk ...


Atbalstīs zvejniekus, kas paši apstrādās zivis
28.07.2015

Otrdien, 28. jūlijā, valdība atbalstīja Zemkopības ministrijas (ZM) sagatavoto noteikumu projektu, kas nosaka valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtību pasākumā „Pievienotā vērtība, produktu kvalitāte un nevēlamu nozveju izmantošana”. Pasākuma mērķis ir palielināt zvejas produktu pievienoto vērtību, atbalstot darbības, kas ļauj zvejniekiem veikt savas nozvejas tālāku apstrādi.

Lasīt vairāk ...


Atbalstīs Latvijas zivrūpniekus jaunu tirgu apgūšanā
28.07.2015

Otrdien, 28. jūlijā, valdība atbalstīja Zemkopības ministrijas (ZM) sagatavoto noteikumu projektu, kas nosaka valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtību pasākumā „Tirdzniecības pasākumi”. Atbalsta mērķis ir sekmēt jaunu tirgu apgūšanu un palielināt Latvijas konkurētspēju starptautiskajos tirgos.

Lasīt vairāk ...


Zaļo un Zemnieku savienības sporta spēles
Apskatīt komentārus


23.07.2015

Lai sajustu sportisko garu un vairotu kopības sajūtu starp Zaļo un Zemnieku savienību veidojošo partiju biedriem un atbalstītājiem 8.augustā sporta kompleksā "Avoti", Burtnieku novadā notiks šīs vasaras lielās Zaļo un Zemnieku savienības sporta spēles. Ar sporta spēļu nolikumu var iepazīties ŠEIT.

Uz sporta spēlēm aicināti Zaļo un Zemnieku savienību veidojošo partiju biedri un atbalstītāji, kā arī viņu ģimenes locekļi. Droši varat ņemt līdzi arī bērnus, būs atrakcijas un arī cilvēks, kurš mazos pieskata.

Pieteikšanās termiņš sporta spēlēm ir līdz 2015. gada 29. jūlijam! Pieteikumus var iesniegt elektroniski nosūtot tos uz epasta adresi arturs.graudins@gmail.com, kā arī norādot komandu un individuālo dalībnieku vārdus, uzvārdus.

Dalības maksu par sporta spēlēm 10 EUR  no dalībnieka. Dalības maksu lūgums pārskaitīt uz:

Centriskā partija Latvijas Zemnieku savienība
Reģ.nr.40008044840HANSABANKA
Bankas kods: HABALV22Konts: LV50HABA000140J038113,
Maksājuma uzdevumā norādot: „Maksa par (vārds,uzvārds) dalību sporta spēlēs”,

Tiem, kuri vēlas sporta kompleksā palikt pa nakti, par naktsmītņu rezervāciju lūgums sazināties ar sacensību rīcības grupas vadītāju Ojāru Beķeri  mob.nr. 29456900,mpojars@inbox.lv , LZS Burtnieku nodaļa.Aizsardzības ministrs: Baltijas valstu aizsardzības sadarbība sekmē reģionālo drošību
22.07.2015

22.jūlijā, Lietuvā aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, tiekoties ar Lietuvas aizsardzības ministru Jozu Oleku (Juozas Olekas), novērtēja līdzšinējo sadarbību un uzsvēra, ka tā sekmē reģionālo un starptautisko drošību.

Lasīt vairāk ...


Mēs koalīciju nešūpojam! Saruna ar Saeimas deputātu Armandu Krauzi
21.07.2015

Par Zaļo un zemnieku savienības valdes priekšsēdētāju kļuvis ARMANDS KRAUZE. Šobrīd viņš ir arī Saeimas deputāts un Zemkopības ministrijas parlamentārais sekretārs, taču iepriekš bijis pazīstams kā Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes vadītājs un biškopis. “Pie bitēm nedrīksti iet stresains un dusmīgs,” atgādina A. Krauze. Arī ZZS politisko stilu viņš raksturo kā pragmatisku, bez asumiem.

Lasīt vairāk ...


Aizsardzības ministrs Lietuvā pārrunās Baltijas valstu militāro sadarbību
21.07.2015

22.jūlijā aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis dosies vizītē uz Lietuvu, kuras laikā ar Lietuvas aizsardzības ministru Jozu Oleku (Juozas Olekas) pārrunās Latvijas un Lietuvas divpusējo sadarbību aizsardzības jomā.

Lasīt vairāk ...


Augsta līmeņa tikšanās laikā ar ASV politiķiem, administrāciju un dabasgāzes biznesa pārstāvjiem Latvija saņem atbalsta apliecinājumus enerģētikas drošības stiprināšanai
21.07.2015

Ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola pagājušajā nedēļā darba vizītē apmeklēja Amerikas Savienotās valstis, lai pārrunātu Latvijai būtiskus enerģētikas jomas jautājumus, tostarp Eiropas Enerģētikas savienības izveidi, plānoto Latvijas gāzes tirgus atvēršanu no 2017.gada un gāzes piegāžu dažādošanu, kā arī investīciju piesaisti enerģētikas jomā.

Lasīt vairāk ...


Veselības ministrs uzsver veselīga dzīvesveida lomu sabiedrības ilgtspējīgai labklājībai
21.07.2015

21.jūlijā uzstājoties Turkmenistānā starptautiskā veselības jautājumiem veltītā forumā, veselības ministrs Dr.Guntis Belēvičs uzsvēra veselīga dzīvesveida lomu sabiedrības ilgtspējīgas labklājības radīšanā un nodrošināšanā.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2015 (452)   
2014 (571)   
2013 (80)   
2012 (117)   
2011 (61)   
2010 (226)   
0 (1510)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv