AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


Labklājības ministrs dosies reģionālajā vizītē Austrumu stīga
29.01.2015

Labklājības ministrs Uldis Augulis 29. un 30.janvārī dosies savā pirmajā reģionālajā vizītē Austrumu stīga 2015.gadā, lai apmeklētu Līvānus, Ludzu, Zilupi, Kārsavu un Viļaku. Vizītes mērķis ir apzināt aktuālo situāciju sociālajā jomā un sniegt novadiem būtisko informāciju, tiekoties ar pašvaldību vadību, amatpersonām un deputātiem, sociālo dienestu darbiniekiem, Labklājības ministrijas (LM) padotības iestāžu un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem.

Lasīt vairāk ...


Vējonis: Krievijas militārās aktivitātes Latvijas pierobežā veicina spriedzi un grauj uzticību
29.01.2015

29.janvārī aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis tikās ar Krievijas vēstnieku Latvijā Aleksandru Vešņakovu, lai pārrunātu pastiprinātās Krievijas militārās aktivitātes Latvijas pierobežā.

Lasīt vairāk ...


Ekonomikas ministre D.Reizniece-Ozola darba vizītē apmeklē Somiju
28.01.2015

Š.g. 28.-29.janvārī notiek ekonomikas ministres Danas Reiznieces-Ozolas vizīte Helsinkos, Somijā Latvijas Valsts prezidenta A.Bērziņa valsts vizītes ietvaros.

Lasīt vairāk ...


Gundars Daudze ar Tanzānijas vēstnieci pārrunā iespējas paplašināt abu valstu sadarbību
27.01.2015

„Latvija un Tanzānija ir izveidojušas labas un draudzīgas politiskās attiecības, kas dod pamatu veidot ciešākas saites arī citās jomās. Latvija saskata Tanzāniju kā perspektīvu tirgu mūsu lauksaimniecības produkcijai un ir gatava sadarbībai arī citās jomās”. To uzsvēra Saeimas priekšsēdētājas biedrs Gundars Daudze otrdien, 27.janvārī, Saeimas namā tiekoties ar Tanzānijas Apvienotās Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijā Doru Mari Mseču (Dora Mmari Msechu), kura Latvijas parlamentā bija ieradusies iepazīšanās vizītē

Lasīt vairāk ...


Atbalstam jaunu eksporta tirgu apgūšanai klasteriem piešķir papildu 1 miljonu euro
27.01.2015

Ņemot vērā esošos Krievijas Federācijas importa aizliegumus un nozaru komersantu sniegto informāciju par nepieciešamo atbalstu, Ministru kabineta sēdē šā gada 27. janvārī tika atbalstīts Ekonomikas ministrijas ierosinājums piešķirt papildu 1 000 000 euro atbalstam klasteriem dažādu aktivitāšu īstenošanai jaunu noieta tirgu meklēšanai

Lasīt vairāk ...


Ekonomikas ministre aicinās piešķirt papildu finansējumu atbalstam mājokļa iegādei ģimenēm ar bērniem
27.01.2015

„Nepilnas nedēļas laikā banka „Citadele” saņēmusi vairāk kā 800 ģimeņu pieteikumus uz konsultācijām par kredīta saņemšanu mājokļa iegādei. Iedzīvotāju lielā interese apliecina, ka daudzām ģimenēm mājokļa iegāde ir finansiāli apgrūtināta un valsts pieņemtais lēmums par atbalsta programmas ieviešanu ir bijis pareizs un ilgi gaidīts. Lai palielinātu to ģimeņu skaitu, kas ar valsts atbalstu varēs vieglāk saņemt kredītu mājokļa iegādei, Ekonomikas ministrija aicināja un Ministru kabenets šā gada 27.janvāra sēdē piešķīra papildu finansējumu 635 000 eiro apmērā programmas turpmākai īstenošanai,” uzsver ekonomikas ministre Dana Reizniece – Ozola.

Lasīt vairāk ...


ES valstu lauksaimniecības ministri Ministru padomē runā par pasākumiem situācijas uzlabošanai ES lauksaimniecības tirgū
26.01.2015

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs pirmdien, 26.janvārī, Briselē vadīja ES Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomes sanāksmi, kas bija pirmā sanāksme, Latvijai prezidējot Eiropas Savienības Padomē. Sanāksmes laikā zemkopības ministrs Jānis Dūklavs iepazīstināja ES dalībvalstu lauksaimniecības un zivsaimniecības ministrus ar Latvijas Prezidentūras darba programmu.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs ar Tadžikistānas vēstnieku Latvijā pārrunā sadarbības iespējas lauksaimniecībā
23.01.2015

Piektdien, 23. janvārī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tikās ar Tadžikistānas ārkārtējo un pilnvaroto nerezidējošo vēstnieku Latvijā Kozidavlatu Koimdodovu (Козидавлат Коимдодов). Vēstnieka vizītes laikā zemkopības ministrs informēja par aktualitātēm lauksaimniecības nozarē Latvijā, kā arī pārrunāja abu valstu turpmākās sadarbības iespējas, tostarp tirdzniecības jomā.

Lasīt vairāk ...


Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomē apspriedīs daudzgadu plāna priekšlikumu zivju resursiem Baltijas jūrā
23.01.2015

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs pirmdien, 26.janvārī, Briselē vadīs ES Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomes sanāksmi. Sanāksmes laikā Latvijas Prezidentūra ES Padomē plāno prezentēt Prezidentūras darba programmu.

Lasīt vairāk ...


Zaļo un Zemnieku savienības frakcijas deputāta Armanda Krauzes uzruna Saeimas ārpolitikas debatēs
22.01.2015

2014. gads ir iezīmējies ar satricinājumiem gan starptautiskā drošībā, gan ekonomikā. Militārie konflikti, ekonomiskie satricinājumi, terora akti un daudz kas cits. Eiropa ir mainījusies, pasaule ir mainījusies, taču mums Latvijā, neskatoties ne uz ko, ir jārūpējas gan par valsts drošību, gan par ekonomisko attīstību un iedzīvotāju labklājību. Jo īpaši nozīmīgi tas ir laikā, kad Latvija ir prezidējošā valsts Eiropas padomē.

Lasīt vairāk ...


Pārrunā sadarbību veselības aprūpes kvalitātes uzlabošanas jomā
22.01.2015

22.janvārī veselības ministrs Guntis Belēvičs tikās ar Latvijas ģimenes ārstu asociācijas un Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas pārstāvjiem, lai pārrunātu jautājumus par sadarbību veselības aprūpes kvalitātes uzlabošanas jomā.

Lasīt vairāk ...


Dana Reizniece – Ozola: Latvijas prezidentūras galvenais akcents enerģētikas sektorā – Eiropas Enerģētikas Savienības izveide
22.01.2015

Ekonomikas ministre Dana Reizniece – Ozola 22.janvārī piedalījās Eiropas Parlamenta (EP) Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komitejas sēdē un iepazīstināja EP deputātus ar Latvijas prezidentūras galvenajiem rīcības virzieniem enerģētikā un rūpniecības politikā.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2015 (60)   
2014 (569)   
2013 (80)   
2012 (117)   
2011 (61)   
2010 (226)   
0 (1116)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv