AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


Notiks ikgadējā meža nozares konference “Izaicinājumi un iespējas meža apsaimniekošanā”
02.12.2016

Zemkopības ministrija (ZM) un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) aicina meža īpašniekus, apsaimniekotājus, mežsaimniecības uzņēmējus, nozarē nodarbinātos un citus interesentus uz ikgadējo meža nozares konferenci “Izaicinājumi un iespējas meža apsaimniekošanā”.

Lasīt vairāk ...


Rosina papildināt dzemdību palīdzības nodrošināšanas kvalitātes prasības
01.12.2016

1.decembrī Valsts sekretāru sanāksmē tika izsludināts Veselības ministrijas izstrādātais grozījumu projekts noteikumiem, kas nosaka dzemdību palīdzības nodrošināšanas kārtību.

Lasīt vairāk ...


Aizsardzības ministrs apmeklēs Nacionālo bruņoto spēku Štāba bataljonu
01.12.2016

Kopš stāšanās amatā aizsardzības ministrs R. Bergmanis ir apmeklējis vairākumu Nacionālo bruņoto spēku un Zemessardzes vienību dažādos Latvijas novados.

Lasīt vairāk ...


Ministru prezidenta Māra Kučinska uzruna Saeimas deputātiem saistībā ar ziņojumu par valdības darbu 2016. gadā
01.12.2016

Galvenais mērķis paliek nemainīgs – turpmākajos gados ir jānodrošina ilgtspējīga valsts attīstība ar IKP pieaugumu 4 līdz 5 % apmērā katru gadu. Tā nebūs utopija, ja mēs precīzi pildīsim valdības deklarācijā un rīcības plānā noteiktos uzdevumus. Šie uzdevumi ir labi zināmi – konkurētspējīgas un pat izcilas uzņēmējdarbības vides izveide, labvēlīga investīciju klimata iedibināšana, stratēģisko investīciju virzienu attīstīšana un citi, akcentēja valdības vadītājs M.Kučinskis.

Lasīt vairāk ...


Saeima atbalsta grozījumus Ārstniecības likumā
01.12.2016

“Mums noteikti jāatsakās no šīs krīzes laika normas, kas mediķiem, strādājot uz izsīkuma robežas, ļauj nopelnīt vairāk, bet faktiski izslēdz pienācīgu virsstundu apmaksu. Taču šādu konceptuālu priekšlikumu, ko Veselības ministrija bija piedāvājusi trešajam lasījumam, deputāti nav gatavi pieņemt pēdējā brīdī bez diskusijas ar nozari un finansiālo seku izvērtējuma. Esam gatavi strādāt pie visas valdības atbalstīta likumprojekta, kas saskaņots starp ministrijām un iesaistītajām pusēm,” iepriekš norādīja Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja Aija Barča.

Lasīt vairāk ...


Pilnveido marķētās dīzeļdegvielas piešķiršanas kārtību lauksaimniekiem
01.12.2016

Zemkopības ministrija sagatavojusi grozījumus noteikumos, kas nosaka samazinātās akcīzes nodokļa likmes piemērošanas kārtību marķētai dīzeļdegvielai.

Lasīt vairāk ...


Nākamgad HIV inficētām mātēm apmaksās piena maisījumus zīdaiņiem
01.12.2016

„HIV/AIDS izplatības ierobežošana ir nozīmīgs sabiedrības veselības veicināšanas pasākums. Risinājuma rašana piena maisījumu nodrošināšanai ir kritiski nozīmīga, lai mazinātu inficēšanās riskus mazuļiem, kuru mātes ir HIV pozitīvas. Šis solis arī apliecina Latvijas mērķtiecīgu virzību sabiedrības veselības uzlabošanā, ievērojot Pasaules Veselības organizācijas rekomendācijas,” norāda veselības ministre Anda Čakša.

Lasīt vairāk ...


Precizē noteikumus Rīgas ostas un pilsētas sasaistei ar TEN-T tīklu
01.12.2016

Pasākuma ietvaros īstenotie projekti ietvers alternatīvo kravu transporta maršrutu veidošanu tranzītkravu plūsmu novirzīšanai no mikrorajonu vai pilsētas apkaimju centriem, kā arī sabiedriskā un alternatīvā transporta plūsmām paredzēto joslu izveidi un citas aktivitātes satiksmes drošības uzlabošanai un satiksmes plūsmas sakārtošanai.

Lasīt vairāk ...


Latvija uzrunās jautājumu par atšķirīgo regulējuma interpretēšanu autopārvadājuma jomā
30.11.2016

Ministru padomē Latvija uzrunās aktuālo jautājumu par situāciju autopārvadājumu jomā ar skatu uz gaidāmajiem Eiropas Komisijas priekšlikumiem šajā jomā. Latvija uzsvērs, ka atbalsta regulējuma autopārvadājumu jomā pārskatīšanu, lai novērstu dalībvalstu atšķirīgo interpretāciju nosacījumu piemērošanai. Jau šobrīd vairākas dalībvalstis ir pieņēmušas nacionālo regulējumu, tādējādi radot ierobežojumus Latvijas autopārvadātāju darbam. Līdz ar to Latvija pauž bažas, ka pārskatīšanas rezultātā varētu tikt noteiktas jaunas prasības, kas varētu negatīvi ietekmēt ES transporta sektoru.

Lasīt vairāk ...


M. Kučinskis: projekts “Rail Baltica” novērsīs vēsturisko netaisnību
30.11.2016

M. Kučinskis, uzrunājot konferences dalībniekus, pauda, ka ir svarīgi, lai Baltijas valstis neatkārtotu vēsturiskas kļūdas, kas neproduktīvas savstarpējās konkurences un domstarpību dēļ pagātnē Latvijai liedzis realizēt liela mēroga kopprojektus. ““Rail Baltica” jākļūst par Baltijas valstu vienotības un pragmatisma simbolu,” tā. M. Kučinskis.

Lasīt vairāk ...


Paraksta vienošanos par Nacionālo bruņoto spēku sadarbību ar Latvijas pārtikas ražotājiem
30.11.2016

“Latvijā ražotie produkti ir droši, kvalitatīvi un garšīgi. Esmu gandarīts, ka Aizsardzības ministrija vēlas sadarboties ar Latvijas pārtikas un lauksaimniecības preču ražotājiem, lai Nacionālajos bruņotajos spēkos mūsu kareivji būtu nodrošināti ar pilnvērtīgu un kvalitatīvu Latvijā ražotu pārtiku. Parakstītais līgums ir ļoti nopietna apņemšanās no visām iesaistītajām pusēm, un tā būs arī liela atbildība Latvijas ražotājiem, lai nodrošinātu mūsu kareivjus ar pienācīgu pārtiku nepieciešamajā apjomā. Novēlu sekmes mūsu lauksaimniekiem un pārtikas ražotājiem saražot un piegādāt Latvijas bruņotajiem spēkiem pārtiku atbilstošā kvalitātē un apjomā, bet mūsu Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem – lai labi garšo!” sacīja zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2016 (1164)   
2015 (750)   
2014 (571)   
2013 (80)   
2012 (117)   
2011 (61)   
2010 (226)   
0 (2972)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv