AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VIEDOKĻI


Ministrs R.Vējonis intervijā LA: Vējonis: "Vajag atdot parādu!"
23.07.2014

Kādus jautājumus par valsts drošību vēl vajadzētu noskaidrot? Ar aizsardzības ministru Raimondu Vējoni (Zaļo un zemnieku savienība) sarunājas Voldemārs Krustiņš un Māris Antonevičs.

Lasīt vairāk ...


LZP atkārtoti aicina Rīgas Domi pārtraukt Lucavsalas pārdošanas procesu
18.07.2014

Neskatoties uz rīdzinieku, nevalstisko organizācijas, Latvijas Zaļās partijas nosodošo attieksmi pret vairāku nozīmīgu Rīgas pašvaldības īpašumu, tai skaitā Lucavsalas, atsavināšanu, Rīgas Dome, ignorējot sabiedrisko domu, lēmusi par īpašumu pārdošanu. Latvijas Zaļās partijas valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars aicina pātraukt šo procesu

Lasīt vairāk ...


Intervija ar Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas vadītāju A.Brigmani raidījumā "Rīta Panorāma"
Apskatīt komentārus


17.07.2014

Intervija ar Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas vadītāju Augustu Brigmani raidījumā "Rīta Panorāma"

Seit jāliek tekstu

D.Reizniece-Ozola: Izglītības komisijas uzmanības lokā pavasarī – skolotāju algas
03.07.2014

Atskatoties uz Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas darbu aizvadītajā pavasara sesijā, deputātu uzmanības centrā bija pedagogu atalgojuma jautājums, uzsver komisijas priekšsēdētāja Dana Reizniece-Ozola.

Lasīt vairāk ...


Raimonds Vējonis: Balsojuma cena Latvijas nākotnei
30.06.2014

Aizsardzības ministra Raimonda Vējoņa publikācija par nepieciešamību palielināt finansējumu valsts drošības stiprināšanai

Lasīt vairāk ...


Ministrs R.Vējonis: Drošības situācijas izmaiņas prasa ieguldījumus militāro spēju attīstībā
27.06.2014

27.jūnijā aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis uzstājās ar runu diskusiju panelī „Droša Eiropa – drošības paradigmas pārveidošana un jaunu pieeju meklēšana” Gruzijas Aizsardzības un drošības konferencē Batumi. R.Vējonis savā runā atgādināja, ka šis gads līdz ar Krimas aneksiju ir nesis nozīmīgas izmaiņas pasaules drošības situācijā.

Lasīt vairāk ...


Cīnīsimies par katru zemes pēdu. Saruna ar Augustu Brigmani
25.06.2014

Ko gaidāmajās Saeimas vēlēšanās piedāvās Zaļo un zemnieku savienība? Ar ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētāju Augustu Brigmani sarunājas Voldemārs Krustiņš un Māris Antonevičs.

Lasīt vairāk ...


I.Grigule: Eiroparlamentā Latvijas deputātiem būs jāsasparojas
19.06.2014

Pirmo reizi kopš Latvijas iestāšanās Eiropas Savienībā mandātu Eiropas Parlamentā ir ieguvusi arī Zaļo un zemnieku savienība (ZZS). Par ZZS pārstāvi Briselē ir kļuvusi Saeimas deputāte Iveta Grigule. Par to, kādas ieceres jaunajā amatā, un aktuālām norisēm šī Neatkarīgās intervija ar Ivetu Griguli.

Lasīt vairāk ...


Iveta Grigule: lietas notiek tad, ja tu dari
12.06.2014

"Latvijas Avīzē" viesojās tikko par Eiroparlamenta deputāti ievēlētā IVETA GRIGULE (ZZS), kuras vēlēšanu kampaņa pievērsa lielu sabiedrības uzmanību, bet redakcijā ar viņu sarunājās Voldemārs Krustiņš un Egils Līcītis.

Lasīt vairāk ...


D.Reizniece-Ozola: jaunajam pedagogu atalgojuma modelim jānovērš atalgojuma nevienlīdzība
11.06.2014

„Dzirdam vienbalsīgu atbalstu tam, ka skolotāju atalgojums ir jāpalielina. Taču ne mazāk būtiski, lai skolotāju darbs tiktu novērtēts vienlīdzīgi un jaunais pedagogu atalgojuma modelis mazinātu nepamatotās atalgojuma atšķirības,” trešdien, 11.jūnijā, komisijas sēdē diskutējot par jauno pedagogu atalgojuma modeli, sacīja Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētāja Dana Reizniece-Ozola.

Lasīt vairāk ...


Latvijas Radio intervija ar Eiropas Parlamenta deputāti Ivetu Griguli
09.06.2014

Eiropas Parlamentā (EP) ievēlētā Iveta Grigule vēl nav izlēmusi, kurā partijas grupā viņa strādās, viņa pirmdien apliecināja Latvijas Radio programmā „Labrīt!”. Viņas sirdsapziņai tuvāki ir konservatīvie jeb reformisti, taču viņi ir opozīcijā. Savukārt pozīcijā ir Eiropas Tautas grupa, liberāļi un sociāldemokrāti. Taču šīs grupas ir virzītas uz Eiropas federalizāciju, kamēr Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) uzskata, ka pamats ir nacionāla valsts.

Lasīt vairāk ...


Dana Reizniece-Ozola: reģionālajām augstskolām ir būtiska loma reģiona dzīves līmeņa celšanā
05.06.2014

„Reģionālajām augstskolām ir būtiska loma gan vietējās nodarbinātības veicināšanā un dzīves līmeņa celšanā, gan kultūras stiprināšanā,” sacīja Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētāja Dana Reizniece-Ozola otrdien, 3.jūnijā, komisijas izbraukuma sēdē Daugavpilī tiekoties ar Daugavpils Universitātes rektoru Arvīdu Barševski.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2014 (72)   
2013 (3)   
2012 (3)   
2011 (121)   
2010 (401)   
0 (604)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv