AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VIEDOKĻI


Aivars Lembergs intervijā NRA: Vairāk domāt par nacionālajām interesēm
30.07.2014

Saruna ar Ventspils domes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu par Ventspils attīstības priekšnoteikumiem, par to, vai Latvijai izdosies sasniegt Zviedrijas labklājību, kā izlietot papildu naudu aizsardzības budžetā un kāpēc līdzšinējās valdības neko nav darījušas, lai palielinātu Latvijas enerģētisko un ekonomisko neatkarību.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: lauksaimniekiem plašas iespējas turpmākai izaugsmei
29.07.2014

Izvērtējot padarīto saistībā ar valdības rīcības plānu, Zemkopības ministrija informē, ka ir paveikti galvenie izvirzītie uzdevumi. 2014.gadā viens no svarīgākajiem uzdevumiem bija Lauku attīstības programmas (LAP) 2014.-2020. gadam izstrāde un iesniegšana apstiprināšanai Eiropas Komisijā, lai lauksaimnieki pēc iespējas ātrāk varētu sākt investēt attīstībā ES jaunā plānošanas perioda atbalsta līdzekļus.

Lasīt vairāk ...


Aizsardzības ministrs R.Vējonis nosauc būtiskākos nozares sasniegumus pirmajā pusgadā
29.07.2014

"Ieguldījumi valsts drošībā un aizsardzībā ir prioritāri, jo garantē visu un katra Latvijas iedzīvotāja tiesības uz drošību, dzīvību un veselību. Vienlaikus šiem ieguldījumiem jābūt jēgpilniem, mērķtiecīgiem un ilgtspējīgiem, nodokļu maksātāju naudas izlietojumam jābūt lietderīgam," uzsver aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis.

Lasīt vairāk ...


DIENA: ZZS starts vēlēšanās: Atgriezties pie pārbaudītā
29.07.2014

Zaļo un Zemnieku savienībā (ZZS) ik pēc gada vai pāris gadiem rotācijas kārtībā mainās valdes priekšsēdētāji, bet nevienam no viņiem nav izdevies izvirzīties priekšplānā - kopš 2002. gada ZZS faktiskais līderis ir frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis. Tas ir viens no fenomeniem, kas raksturīgs Zaļo un Zemnieku savienībai. Par otru var uzskatīt Aivaru Lembergu, kurš vada partiju Latvijai un Ventspilij, ar kuru ZZS ir sadarbības līgums. Pagaidām vēl nav zināms, kāda loma viņam būs šajā Saeimas vēlēšanu kampaņā, otrdien vēsta laikraksts Diena.

Lasīt vairāk ...


Ministrs R.Vējonis intervijā LA: Vējonis: "Vajag atdot parādu!"
23.07.2014

Kādus jautājumus par valsts drošību vēl vajadzētu noskaidrot? Ar aizsardzības ministru Raimondu Vējoni (Zaļo un zemnieku savienība) sarunājas Voldemārs Krustiņš un Māris Antonevičs.

Lasīt vairāk ...


LZP atkārtoti aicina Rīgas Domi pārtraukt Lucavsalas pārdošanas procesu
18.07.2014

Neskatoties uz rīdzinieku, nevalstisko organizācijas, Latvijas Zaļās partijas nosodošo attieksmi pret vairāku nozīmīgu Rīgas pašvaldības īpašumu, tai skaitā Lucavsalas, atsavināšanu, Rīgas Dome, ignorējot sabiedrisko domu, lēmusi par īpašumu pārdošanu. Latvijas Zaļās partijas valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars aicina pātraukt šo procesu

Lasīt vairāk ...


Intervija ar Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas vadītāju A.Brigmani raidījumā "Rīta Panorāma"
Apskatīt komentārus


17.07.2014

Intervija ar Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas vadītāju Augustu Brigmani raidījumā "Rīta Panorāma"

Seit jāliek tekstu

D.Reizniece-Ozola: Izglītības komisijas uzmanības lokā pavasarī – skolotāju algas
03.07.2014

Atskatoties uz Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas darbu aizvadītajā pavasara sesijā, deputātu uzmanības centrā bija pedagogu atalgojuma jautājums, uzsver komisijas priekšsēdētāja Dana Reizniece-Ozola.

Lasīt vairāk ...


Raimonds Vējonis: Balsojuma cena Latvijas nākotnei
30.06.2014

Aizsardzības ministra Raimonda Vējoņa publikācija par nepieciešamību palielināt finansējumu valsts drošības stiprināšanai

Lasīt vairāk ...


Ministrs R.Vējonis: Drošības situācijas izmaiņas prasa ieguldījumus militāro spēju attīstībā
27.06.2014

27.jūnijā aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis uzstājās ar runu diskusiju panelī „Droša Eiropa – drošības paradigmas pārveidošana un jaunu pieeju meklēšana” Gruzijas Aizsardzības un drošības konferencē Batumi. R.Vējonis savā runā atgādināja, ka šis gads līdz ar Krimas aneksiju ir nesis nozīmīgas izmaiņas pasaules drošības situācijā.

Lasīt vairāk ...


Cīnīsimies par katru zemes pēdu. Saruna ar Augustu Brigmani
25.06.2014

Ko gaidāmajās Saeimas vēlēšanās piedāvās Zaļo un zemnieku savienība? Ar ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētāju Augustu Brigmani sarunājas Voldemārs Krustiņš un Māris Antonevičs.

Lasīt vairāk ...


I.Grigule: Eiroparlamentā Latvijas deputātiem būs jāsasparojas
19.06.2014

Pirmo reizi kopš Latvijas iestāšanās Eiropas Savienībā mandātu Eiropas Parlamentā ir ieguvusi arī Zaļo un zemnieku savienība (ZZS). Par ZZS pārstāvi Briselē ir kļuvusi Saeimas deputāte Iveta Grigule. Par to, kādas ieceres jaunajā amatā, un aktuālām norisēm šī Neatkarīgās intervija ar Ivetu Griguli.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2014 (76)   
2013 (3)   
2012 (3)   
2011 (121)   
2010 (401)   
0 (608)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv