AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VIEDOKĻI


Grava un Roze: Mūsu loma ir rūpēties par Lattelecom labu pārvaldību
23.02.2011


Telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēja SIA "Lattelecom" padomes locekļu galvenais uzdevums ir rūpēties par uzņēmuma labu pārvaldību, operatīvo un tehnisko vadību atstājot valdei, pēc savas pirmās padomes sēdes intervijā biznesa portālam "Nozare.lv" sacīja abi jaunie padomes locekļi Uldis Grava (JL) un Mārtiņš Roze (ZZS).


Roze norādīja, ka, salīdzinot ar agrāko darbu zemkopības ministra amatā, "Lattelecom" padomes locekļa pienākumi saistīti ar konkrētāku komerciālo atbildību, taču "personāla politika un risku vērtēšana neatkarīgi no tā, vai tā ir komercsabiedrība vai politiska organizācija, ir samērā līdzīga".


Attiecībā uz specifiskām zināšanām par telekomunikāciju nozari Roze sacīja, ka padomē "ir pretimnākoši kolēģi, kas ir gatavi izskaidrot tās nianses un to specifiku, kas, nenoliedzami, katram uzņēmumam ir citādāka".


Vaicāts par savu redzējumu, kā būtu jāattīstās "Lattelecom", bijušais zemkopības ministrs sacīja: "To var pateikt vienā teikumā - lai ir rentabls uzņēmums un apmierināti klienti."


Lasīt vairāk...
      Atpakaļ
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv