AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


ZZS valde aicina premjeri skaidrot bankas „Citadele” pārdošanas darījumu
22.09.2014

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu sabiedrībai skaidrot bankas "Citadele" pārdošanas darījumu, lai neturpinātos dažādas spekulācijas un netiktu izplatīti maldīgi apgalvojumi un apvainojumi.

Lasīt vairāk ...


Latvijas un Polijas zemkopības ministri saskaņo viedokli par ES atbalstu lauksaimniekiem pēc Krievijas ieviestajām sankcijām
17.09.2014

Trešdien, 17. septembrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs videokonferencē ar Polijas lauksaimniecības un lauku attīstības ministru Mareku Savicki pārrunāja abu valstu kopīgu taktiku un turpmāko rīcību sarunās ar Eiropas Komisiju (EK) par nepieciešamajiem ES atbalsta pasākumiem lauksaimniecības nozarei pēc Krievijas ieviestajām sankcijām.

Lasīt vairāk ...


Pārtikas pakas trūcīgajiem nākamajos gados papildinās arī gatavas maltītes un higiēnas preces
16.09.2014

Turpmākajos gados atbalsts vistrūcīgākajām personām kļūs daudzveidīgākas – līdztekus jau ierastajām pārtikas pakām sociāli vismazāk aizsargātajai iedzīvotāju daļai no īpaša Eiropas Savienības fonda būs pieejamas arī gatavas maltītes un higiēnas preces. Savukārt skolēniem paredzēts nodrošināt individuālus mācību piederumus. To paredz Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām 2014.–2020.gada plānošanas periodam vadības likums, ko otrdien, 16.septembrī, konceptuāli atbalstīja Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas, kā arī Sociālo un darba lietu komisijas deputāti.

Lasīt vairāk ...


Ministrs vienojas ar Turcijas vēstnieci par aktīvāku lauksaimniecības produktu eksportu
16.09.2014

Otrdien, 16.septembrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tikās ar Turcijas Republikas vēstnieci Latvijā Šerifu Serapu Ozdžoškunu (Şerife Serap Özcoşkun), kura pie ministra bija ieradusies atvadu vizītē.

Lasīt vairāk ...


Palielināts bezakcīzes degvielas daudzums lauksaimniekiem
16.09.2014

Lai lauksaimnieciskās produkcijas ražotāji 2014./2015.saimnieciskajā gadā saņemtu atbrīvojumu no akcīzes nodokļa par 88 litriem (maksimums) dīzeļdegvielas par apstrādātās zemes hektāru, jūtami samazinot finansiālo slogu, otrdien, 16.septembrī, valdība apstiprināja izmaiņas Ministru kabineta 2011.gada 3.maija noteikumos Nr.344 „Kārtība, kādā no akcīzes nodokļa atbrīvo dīzeļdegvielu (gāzeļļu), ko izmanto lauksaimniecības produkcijas ražošanai, lauksaimniecības zemes apstrādei un meža vai purva zemes apstrādei, kurā kultivē dzērvenes vai mellenes, kā arī zemes apstrādei zem zivju dīķiem”.

Lasīt vairāk ...


Latvijas un Polijas zemkopības ministri saskaņos kopīgu viedokli par ES atbalstu lauksaimniekiem pēc Krievijas ieviestajām sankcijām
16.09.2014

Trešdien, 17. septembrī, notiks zemkopības ministra Jāņa Dūklava videokonference ar Polijas lauksaimniecības un lauku attīstības ministru Mareku Savicki, kurā ministri spriedīs par abu valstu viedokļu un turpmākās rīcības saskaņošanu jautājumā par nepieciešamajiem ES atbalsta pasākumiem lauksaimniecības nozarei pēc Krievijas ieviestajām sankcijām.

Lasīt vairāk ...


Pēc Latvijas ierosinājuma pārskatīti Eiropas Komisijas ierobežojumi ĀCM skartajās un riska teritorijās
15.09.2014

Pēc Latvijas ierosmes pārskatīts Eiropas Komisijas lēmums, kas pašlaik nosaka Āfrikas cūku mēra (ĀCM) ierobežojumus un tirdzniecības nosacījumus ĀCM skartajās un riska teritorijās. To ES dalībvalstis nolēmušas Pastāvīgās komitejas sēdē Briselē.

Lasīt vairāk ...


Vējonis parakstīs vienošanos par sadarbību 2.Cēsu pulka skolnieku rotas ceļojošā piemiņas karoga tradīcijas saglabāšanā
15.09.2014

15.septembrī Cēsīs aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis ar izglītības un zinātnes ministri Inu Druvieti un desmit Vidzemes pašvaldību vadītājiem parakstīs vienošanos par sadarbību 2.Cēsu pulka skolnieku rotas ceļojošā piemiņas karoga tradīcijas saglabāšanā.

Lasīt vairāk ...


Ministrs U.Augulis: Tēvu dienā godinām tēvus un pateicamies par viņu rūpēm
14.09.2014

Jau sesto gadu pēc kārtas otrajā septembra svētdienā, 14.septembrī, Latvijā atzīmēs Tēva dienu, tādējādi godinot tēva lomu ģimenē un sabiedrībā. Šī diena līdzīgi kā Mātes diena jau pamazām iesakņojusies ģimenēs kā būtiska tradīcija, pārliecināts labklājības ministrs Uldis Augulis.

Lasīt vairāk ...


Vējonis: Ukrainas krīze māca, kā nepieļaut zaļo cilvēciņu iebrukumu
12.09.2014

12.septembrī aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis, uzrunājot Rīgas konferences dalībniekus diskusijā „NATO Velsas samits – transatlantisko saistību atjaunošana,” uzsvēra, ka mēs nedrīkstam aizmirst Ukrainas notikumus, kas radījuši izmaiņas drošības situācijā.

Lasīt vairāk ...


ZZS deputātu kandidāti piedalās strītbola laukuma sakārtošanā Aizputē
12.09.2014

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) deputātu kandidāti no Kurzemes piektdien, 12.septembrī, Aizputē piedalījās strītbola laukuma demontāžas talkā.

Lasīt vairāk ...


ZZS Saeimas deputāti: nākamgad indeksējot pensijas, jānodrošina lielāku to pieaugumu
11.09.2014

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti izskatīšanai Saeimā iesnieguši priekšlikumus grozījumiem likumā „Par valsts pensijām”, kas paredz divkāršot pensiju indeksācijas aprēķinos izmantoto apdrošināšanas iemaksu algas pieaugumu.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2014 (389)   
2013 (80)   
2012 (117)   
2011 (61)   
2010 (226)   
0 (876)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv