AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: Latvijas lielākie veikalu tīkli apliecina gatavību turpināt tirgot Latvijā audzētos dārzeņus un augļus
31.07.2014

Ceturtdien, 31. jūlijā, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tikās ar Latvijas dārzeņu un augļu audzētāju organizācijām un lielo veikalu tīklu vadītājiem, lai arī turpmāk nodrošinātu Latvijas patērētājus ar Latvijā audzētiem dārzeņiem un augļiem.

Lasīt vairāk ...


Latvijas Zaļā partija: Rīgas domei tomēr nāksies skaidrot Lucavsalas pārdošanas izdevīgumu
31.07.2014

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (turpmāk VARAM), atsaucoties uz Latvijas Zaļās partijas (turpmāk LZP) vairākkārtīgiem iesniegumiem, kuros LZP iebilst pret Lucavsalas pārdošanu, nenodrošinot lokālplānojuma izstrādi un iedzīvotāju interešu ievērošanu, pieprasa Rīgas domei sniegt argumentētu skaidrojumu par lēmumu atsavināt nekustamos īpašumus Lucavsalā.

Lasīt vairāk ...


ZZS un partija „Latvijai un Ventspilij” parakstīs vienošanos par turpmāko sadarbību
31.07.2014

Pirmdien, 4. augustā, partiju apvienība „Zaļo un Zemnieku savienība” (ZZS) noslēgs politisko vienošanos ar partiju „Latvijai un Ventspilij” par turpmāko sadarbību 12.Saeimas pilnvaru laikā. Vienošanos parakstīs ZZS valdes priekšsēdētājs Uldis Augulis un partijas „Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs. Svinīgais pasākums un preses konference, kurā politisko organizāciju līderi informēs par parakstīto vienošanos, plkst. 13.00 notiks ZZS Saeimas frakcijas telpās, Jēkaba ielā 16, Rīgā.

Lasīt vairāk ...


ZZS iesniedz CVK kandidātu sarakstus 12.Saeimas vēlēšanām
31.07.2014

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) ceturtdien, 30. jūlijā, Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza deputātu kandidātu sarakstus 12.Saeimas vēlēšanām.

Lasīt vairāk ...


Augulis: šībrīža atbalsts jauniešu nodarbinātībai būs pamats nākotnes ekonomikai
31.07.2014

Pusgada laikā valdības Rīcības plānā labklājības nozarei noteiktie uzdevumi ir izpildīti un uzsākts darbs pie vairākām būtiskām konceptuālām izmaiņām sociālajā jomā, uzsver labklājības ministrs Uldis Augulis. Kā nozīmīgākos darbus viņš min pensiju indeksācijas apstiprināšanu, jaunu pasākumu ieviešanu jauniešu bezdarba mazināšanai, skolēnu vasaras darba atjaunošanu, sociālās palīdzības sistēmas reformu, ārpusģimenes aprūpes sistēmas pilnveidi un citus.

Lasīt vairāk ...


Baltijas valstis un Polija vienoti veiks Āfrikas cūku mēra apkarošanas un profilakses pasākumus
30.07.2014

Trešdien, 30. jūlijā, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Viļņā (Lietuva) ar Lietuvas lauksaimniecības ministri Virginiju Baltraitieni (Virginija Baltraitienė), Igaunijas lauksaimniecības ministru Ivari Padaru (Ivari Padar) un Polijas lauksaimniecības un lauku attīstības ministrijas valsts sekretāra vietnieku Tadeušu Nalevaiku (Tadeusz Nalewajk) vienojās apvienot triju Baltijas valstu un Polijas spēkus Āfrikas cūku mēra (ĀCM) apkarošanā un profilaksē.

Lasīt vairāk ...


Aivars Lembergs intervijā NRA: Vairāk domāt par nacionālajām interesēm
30.07.2014

Saruna ar Ventspils domes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu par Ventspils attīstības priekšnoteikumiem, par to, vai Latvijai izdosies sasniegt Zviedrijas labklājību, kā izlietot papildu naudu aizsardzības budžetā un kāpēc līdzšinējās valdības neko nav darījušas, lai palielinātu Latvijas enerģētisko un ekonomisko neatkarību.

Lasīt vairāk ...


Atbalsta Zemessardzes attīstību un paaugstinātas gatavības apakšvienību izveidi no 2015. līdz 2018.gadam
29.07.2014

29.jūlijā Ministru kabineta sēdē apstiprināts informatīvais ziņojums "Par Zemessardzes attīstību un paaugstinātas gatavības apakšvienību izveidi no 2015. līdz 2018.gadam", kas dos būtisku ieguldījumu Zemessardzes attīstībā.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: lauksaimniekiem plašas iespējas turpmākai izaugsmei
29.07.2014

Izvērtējot padarīto saistībā ar valdības rīcības plānu, Zemkopības ministrija informē, ka ir paveikti galvenie izvirzītie uzdevumi. 2014.gadā viens no svarīgākajiem uzdevumiem bija Lauku attīstības programmas (LAP) 2014.-2020. gadam izstrāde un iesniegšana apstiprināšanai Eiropas Komisijā, lai lauksaimnieki pēc iespējas ātrāk varētu sākt investēt attīstībā ES jaunā plānošanas perioda atbalsta līdzekļus.

Lasīt vairāk ...


Aizsardzības ministrs R.Vējonis nosauc būtiskākos nozares sasniegumus pirmajā pusgadā
29.07.2014

"Ieguldījumi valsts drošībā un aizsardzībā ir prioritāri, jo garantē visu un katra Latvijas iedzīvotāja tiesības uz drošību, dzīvību un veselību. Vienlaikus šiem ieguldījumiem jābūt jēgpilniem, mērķtiecīgiem un ilgtspējīgiem, nodokļu maksātāju naudas izlietojumam jābūt lietderīgam," uzsver aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs intervijā "Rīta Panorāmai"
Apskatīt komentārus


29.07.2014

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs intervijā "Rīta Panorāmai"DIENA: ZZS starts vēlēšanās: Atgriezties pie pārbaudītā
29.07.2014

Zaļo un Zemnieku savienībā (ZZS) ik pēc gada vai pāris gadiem rotācijas kārtībā mainās valdes priekšsēdētāji, bet nevienam no viņiem nav izdevies izvirzīties priekšplānā - kopš 2002. gada ZZS faktiskais līderis ir frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis. Tas ir viens no fenomeniem, kas raksturīgs Zaļo un Zemnieku savienībai. Par otru var uzskatīt Aivaru Lembergu, kurš vada partiju Latvijai un Ventspilij, ar kuru ZZS ir sadarbības līgums. Pagaidām vēl nav zināms, kāda loma viņam būs šajā Saeimas vēlēšanu kampaņā, otrdien vēsta laikraksts Diena.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2014 (299)   
2013 (80)   
2012 (117)   
2011 (61)   
2010 (226)   
0 (786)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv