AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


Gundars Daudze Erevānā tiekas ar Armēnijas Nacionālās Asamblejas prezidenta vietnieku
27.04.2015

Armēnija ir nozīmīgs Latvijas partneris Dienvidkaukāza reģionā. Abas valstis saista labas divpusējās attiecības un konstruktīvs politiskais dialogs, un Latvija ir ieinteresēta to turpināt attīstīt. To Saeimas priekšsēdētājas biedrs Gundars Daudze uzsvēra, vizītes Armēnijā ietvaros tiekoties ar Armēnijas Republikas Nacionālās Asamblejas prezidenta vietnieku Eduardu Šarmazanovu (Eduard Sharmazanov).

Lasīt vairāk ...


Izsludina pieteikšanos Zemkopības ministrijas konkursam „Sējējs–2015”
27.04.2015

Zemkopības ministrija (ZM) aicina lauku uzņēmējus, jaunos zemniekus, kā arī ģimenes laukos pieteikties lauksaimnieku vidū iecienītajam konkursam „Sējējs–2015”. Izvirzīt pretendentus konkursam aicinātas ne tikai pašvaldības, bet arī lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas. Konkursa dalībniekus šogad vērtēs septiņās grupās un tiks pasniegta arī balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā.

Lasīt vairāk ...


Aizsardzības nozares vadība apmeklē Zemessardzes izlūku pārbaudes vingrinājumu „ARONA”
26.04.2015

Svētdien, 26.aprīlī, aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Raimonds Graube un Zemessardzes komandieris brigādes ģenerālis Leonīds Kalniņš piedalās Zemessardzes izlūku pārbaudes vingrinājuma „ARONA” noslēguma ceremonijā Krustpils novada Kūku pagastā.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: Jāstiprina patērētāju uzticēšanās bioloģiskajai ražošanai
24.04.2015

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs oficiālā darba vizītē apmeklēja Vīni (Austriju). Jānis Dūklavs tikās ar Austrijas lauksaimniecības, mežsaimniecības, vides un ūdens saimniecības ministru Andre Ruprehteru (Andrä Rupprechter), lai pārrunātu pašlaik aktuālos ES lauksaimniecības jautājumus, galvenokārt - bioloģiskās lauksaimniecības regulas priekšlikumu.

Lasīt vairāk ...


Vējonis tiekas ar ASV Aizsardzības departamenta, Valsts departamenta un Nacionālās drošības padomes amatpersonām
24.04.2015

23.aprīlī aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis tikās ar ASV aizsardzības sekretāra vietnieku Bobu Vorku (Bob Work), ASV valsts sekretāra palīdzi Eiropas un Eirāzijas lietās vēstnieci Viktoriju Ņūlandi (Victoria Nuland) un ASV Nacionālās drošības padomes Eiropas lietu direktoru Čārlzu Kupčanu (Charles Kupchan), lai pārrunātu drošības situāciju Eiropā un ASV spēku klātbūtni Latvijā un Baltijā.

Lasīt vairāk ...


Ministrs G.Belēvičs: alkohola pieejamība jāmazina ar pārdomātu akcīzes nodokļa palielinājumu
23.04.2015

23.aprīlī Saeimas plenārsēdē, uzrunājot deputātus par grozījumiem likumā „Par akcīzes nodokli”, veselības ministrs Dr.Guntis Belēvičs aicināja palielināt akcīzes nodokli visiem alkoholiskajiem dzērieniem un nepieļaut tā samazinājumu sidriem.

Lasīt vairāk ...


Aizsardzības ministrs sveiks "Stipro skrējiena" dalībniekus
23.04.2015

3.maijā, pirms plkst.11, kinopilsētā "Cinevilla" aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis uzrunās izturības skrējiena "Stipro skrējiens" dalībniekus un sveiks gaidāmajos valsts svētkos.

Lasīt vairāk ...


Starptautiskā konferencē Rīgā spriež par patērētāju politikas prioritātēm un izaicinājumiem digitālajā laikmetā
23.04.2015

Nākamnedēļ, 23. un 24. aprīlī Rīgā, starptautiskā konferencē “Patērētāju tiesību aizsardzības politikas nākotnes prioritātes digitālajā laikmetā” pulcēsies augsta līmeņa patērētāju aizsardzības politikas veidotāji, īstenotāji un eksperti, lai atskatītos uz paveikto patērētāju politikas veidošanā Eiropas Savienībā, kā arī iezīmētu nākotnes prioritātes digitālā laikmeta apstākļos. Konferenci atklās Latvijas ekonomikas ministre Dana Reizniece – Ozola.

Lasīt vairāk ...


Notiks darba aizsardzības jautājumiem veltīta konference
23.04.2015

Labklājības ministrs Uldis Augulis pirmdien, 27.aprīlī, atklās darba aizsardzības jautājumiem veltītu konferenci No stratēģijas līdz veiksmīgai ieviešanai - darba aizsardzība var būt vienkārša un aizraujoša, kas tiek rīkota Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē laikā.

Lasīt vairāk ...


Prezidentūra: efektīvs sociālais dialogs sekmē nodarbinātību un darba vietu kvalitāti
23.04.2015

Eiropas Savienības darba un sociālo lietu ministru neformālajā sanāksmē ministri un Eiropas līmeņa sociālie partneri uzsvēra sociālā dialoga nozīmi nodarbinātības veicināšanā un kvalitatīvu darba vietu radīšanā. Sanāksmi vadīja Latvijas labklājības ministrs Uldis Augulis.

Lasīt vairāk ...


Labklājības ministrs Naukšēnos piedalīsies diskusijā par nodarbinātību un apmeklēs Krimuldas novadu
23.04.2015

Labklājības ministrs Uldis Augulis piektdien, 24.aprīlī, Naukšēnos piedalīsies Lauku bibliotēku atbalsta biedrības rīkotajos Novadu 14. grāmatu svētkos, kā arī reģionālās vizītes ietvaros apmeklēs Krimuldas novadu.

Lasīt vairāk ...


Zemessardze organizē izlūku pārbaudes vingrinājumu
23.04.2015

No šī gada 25. līdz 26.aprīlim Krustpils novada Kūku pagastā un Salas novada Salas pagastā notiks Zemessardzes (ZS) izlūku vadu pārbaudes vingrinājums "ARONA 2015". Piedalīsies 18 komandas, 12 zemessargi katrā komandā. Pasākuma noslēguma ceremonijā piedalīsies arī aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis, NBS komandieris ģenerālleitnants Raimonds Graube un ZS komandieris brigādes ģenerālis Leonīds Kalniņš.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2015 (267)   
2014 (569)   
2013 (80)   
2012 (117)   
2011 (61)   
2010 (226)   
0 (1323)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv