AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


ZZS izvirzītā kandidāta Valsts prezidenta amatam - aizsardzības ministra Raimonda Vējoņa - dzīves gājuma apraksts
25.05.2015

Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas deputāti 21.maijā oficiāli Valsts prezidenta amatam izvirzīja aizsardzības ministru Raimondu Vējoni. Publicējam ministra dzīves gājuma aprakstu.

Lasīt vairāk ...


Ivetu Griguli ievēl Kazahstānas ekonomisko zonu asociācijas prezidijā
21.05.2015

Eiropas Parlamenta deputāte un delegācijas Eiropas Savienības sadarbībai ar Kazahstānu, Kirgizstānu, Uzbekistānu, Tadžikistānu, kā arī ar Turkmenistānu un Mongoliju vadītāja Iveta Grigule ir kļuvusi par Kazahstānas ekonomisko zonu uzņēmēju asociācijas prezidija locekli. Prezidijā I.Griguli ievēlēja Kazahstānas ekonomisko zonu uzņēmēju asociācijas III kongress, kas ar Kazahstānas Investīciju un attīstības ministrijas atbalstu notika valsts galvaspilsētā Astanā.

Lasīt vairāk ...


Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis oficiāli pieteikts Valsts prezidenta vēlēšanām
21.05.2015

Ceturtdien, 21. maijā, Valsts prezidenta vēlēšanām oficiāli izvirzīts aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis. Lēmumprojektu par R.Vējoņa izvirzīšanu Valsts prezidenta vēlēšanām, kas Saeimā notiks šā gada 3. jūnijā, parakstījuši Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāts Ingmārs Līdaka, partijas „Vienotība” Saeimas frakcijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis, kā arī ZZS Saeimas frakcijas deputāti Gundars Daudze, Ainārs Mežulis un Valdis Skujiņš.

Lasīt vairāk ...


Atbalsta invaliditātes pensiju pārrēķināšanas kārtību
20.05.2015

Labklājības ministrs Uldis Augulis uzsver, ka valdībā pieņemtais lēmums nav taisnīgs pret pensionāriem un veicina sabiedrības neuzticību valdības solījumiem uzlabot pensijas vecuma cilvēku stāvokli. "Joprojām neatbalstu likumprojekta sadalīšanu, jo tajā iekļautie pasākumi no politikas attīstības viedokļa ir vienlīdz svarīgi un novērstu gan krīzes radītās sekas, gan mazinātu nabadzību un uzlabotu pensionāru dzīves kvalitāti".

Lasīt vairāk ...


Jānis Vucāns: IZM jāturpina pedagogu darba samaksas jaunā modeļa pilnveidošana
20.05.2015

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) neplāno skolotāju darba samaksas jauno modeli ieviest jau ar jauno mācību gadu, trešdien, 20.maijā, Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas deputātiem apliecināja izglītības ministre Mārīte Seile. Komisijas deputāti šodien iepazinās ar aktuālo informāciju par jaunā modeļa ieviešanu, informē komisijas priekšsēdētājs Jānis Vucāns, uzsverot, ka ministrijai jāturpina pedagogu darba samaksas jaunā modeļa pilnveidošana.

Lasīt vairāk ...


Veselības ministrs rīko diskusiju par pakalpojumu pieejamības uzlabošanu vēža pacientiem
20.05.2015

25.maijā veselības ministrs Dr.Guntis Belēvičš rīko diskusiju "Veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana vēža pacientiem".

Lasīt vairāk ...


Saeimas priekšsēdētājas biedrs Gundars Daudze tiekas ar Laosas vēstnieku
19.05.2015

„Latvija un Laosa diplomātiskās attiecības nodibināja pirms divdesmit gadiem. Mūsu valsts uzreiz pēc neatkarības atjaunošanas primāri veicināja sadarbību ar kaimiņvalstīm, Eiropas Savienību un NATO, taču patlaban mēs raugāmies arī Āzijas, tostarp Dienvidaustrumāzijas, virzienā.” To Saeimas priekšsēdētājas biedrs Gundars Daudze uzsvēra otrdien, 19.maijā, Saeimas namā tiekoties ar Laosas Tautas Demokrātiskās Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā Sithonu Čitnhothinhu.

Lasīt vairāk ...


Konceptuāli atbalsta pilnveidoto sociālo garantiju piešķiršanu Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem un viņu ģimenēm
19.05.2015

Otrdien, 19.maijā, valdībā konceptuāli atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) atkārtoti iesniegto iniciatīvu, kas paredz izmaiņas Černobiļas atomelektrostacijas (ČAES) avārijas seku likvidēšanas dalībnieku sociālā nodrošinājuma piešķiršanas kārtībā.

Lasīt vairāk ...


Aizsardzības ministrs gandarīts par ES apņemšanos cīnīties pret hibrīddraudiem
19.05.2015

„Skaidri jādefinē Eiropas Komisijas loma un ārējo draudu ietekme uz iekšējo ES drošību, un šobrīd esam uz pareizā ceļa. Esmu gandarīts, ka neformālās ES aizsardzības ministru sanāksmes laikā Rīgā aizsāktās sarunas par nepieciešamību stāties pretī hibrīddraudiem mudinājušas ES valstis pieņemt attiecīgu lēmumu,” sacīja R.Vējonis.

Lasīt vairāk ...


Veselības ministrs piedalās Pasaules Veselības asamblejā
19.05.2015

Veselības ministrs Dr. Guntis Belēvičs no šī gada 17. līdz 20. maijam piedalās Ženēvā notiekošajā Pasaules Veselības organizācijas 68. Pasaules Veselības asamblejā.

Lasīt vairāk ...


Parakstīts solījums par aizsardzības nozares darbinieku apmācībām drošai datora un interneta izmantošanai
18.05.2015

18.maijā Briselē aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis kopā ar Igaunijas, Lietuvas, Nīderlandes, Austrijas un Somijas aizsardzības ministriem, kā arī Eiropas Savienības Augsto pārstāvi ārlietās un drošības politikas jautājumos, Eiropas Ārējā darbības dienesta valdes prezidenti Federiku Mogerīnī, Eiropas Aizsardzības aģentūras, un Eiropas Savienības Militārās komitejas vadību parakstīja solījuma dokumentu, kas nosaka konkrētas darbības, lai mazinātu riskus kibertelpā, ko izraisa neapdomīga un pavirša cilvēku rīcība.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2015 (327)   
2014 (569)   
2013 (80)   
2012 (117)   
2011 (61)   
2010 (226)   
0 (1383)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv