AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


A.Brigmanis intervijā LA: Ar ko Latvija pamodīsies 5.oktobra rītā (3
30.09.2014

Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas priekšsēdētājs intervijā "Latvijas Avīzei" par gaidāmajām Saeimas vēlēšanām

Lasīt vairāk ...


ZZS politiķi saņem valsts aizsardzības fonda „Lāčplēsis” apbalvojumus
30.09.2014

Latvijas valsts aizsardzības fonds „Lāčplēsis” otrdien, 30.septembrī ar Goda zīmēm apgalvoja vairākus Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) pārstāvjus - Saeimas frakcijas vadītāju Augustu Brigmani, Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāju Aiju Barču, Saeimas deputātu Jāni Strazdiņu un labklājības ministru Uldi Auguli.

Lasīt vairāk ...


A.Brigmanis intervijā ziņu aģentūrai LETA:ZZS varbūt neizdara daudz, bet paveiktais ir paliekošs (1
26.09.2014

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) varbūt neizdara daudz, bet paveiktais ir paliekošs, intervijā aģentūrai LETA sacīja politiskā spēka Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis. Viņš ir pārliecināts, ka bez nopietnas uzņēmējdarbības, kas veicinās darbavietu rašanos, šajā valstī būtiskas pārmaiņas uz labo pusi nav gaidāmas.

Lasīt vairāk ...


ZZS valde Ministru prezidenta amatam izvirza Aivaru Lembergu
25.09.2014

Politisko organizāciju apvienības „Zaļo un zemnieku savienība” (ZZS) valde ceturtdien, 25. septembrī, vienojās Ministru prezidenta amatam pirms 12.Saeimas vēlēšanām izvirzīt partijas „Latvijai un Ventspilij” valdes priekšsēdētāju, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu.

Lasīt vairāk ...


Ministrs R.Vējonis ar Heleteju pārrunā turpmāko atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem
24.09.2014

24.septembrī aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis tikšanās laikā ar Ukrainas aizsardzības ministru Valēriju Heleteju apliecināja, ka Latvija ir gatava apmācīt Ukrainas bruņoto spēku karavīrus nesprāgušās munīcijas neitralizēšanā, apmaksāt viena Ukrainas virsnieka mācības Baltijas Aizsardzības koledžā, kā arī sniegt palīdzību smagi ievainoto karavīru rehabilitācijā.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs: zaudējumu aprēķinos EK ir jāņem vērā specifiskā situācija Latvijas piensaimiecības nozarē
24.09.2014

Trešdien, 24. septembrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Briselē tikās ar vairākām augsta ranga Eiropas Parlamenta (EP) un Eiropas Komisijas (EK) amatpersonām, lai skaidrotu Latvijas piensaimniecības nozarei radītos zaudējumus pēc Krievijas ieviestajām sankcijām un nepieciešamību sniegt finansiālo atbalstu nozarei.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Briselē sarunās uzsvērs vajadzību pēc mērķtiecīga atbalsta piensaimniekiem
24.09.2014

Trešdien, 24. septembrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs dosies uz Briseli, lai Eiropas Parlamenta un Eiropas Komisijas (EK) augsta ranga amatpersonām sniegtu izklāstu par zaudējumiem Latvijas piensaimniecības nozarei, kas radušies pēc Krievijas ieviestajām sankcijām.

Lasīt vairāk ...


Labklājības ministrs U.Augulis ceturtdien reģionālajā vizītē apmeklēs Koknesi
24.09.2014

Labklājības ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 25.septembrī, reģionālajā vizītē apmeklēs Koknesi, lai ar pašvaldības vadību pārrunātu aktuālo sociālajā jomā. Vizītē piedalīsies arī Sociālās integrācijas valsts aģentūras direktore Ilona Jurševska.

Lasīt vairāk ...


Ministrs J.Dūklavs intervijā LA: Lai būtu raža, ko vest uz apcirkņiem (1
24.09.2014

Zemkopības ministra Jāņa Dūklava saruna ar Latvijas Avīzi par lauksaimniecību un lauku attīstību

Lasīt vairāk ...


Kasjauns.lv: Citādais politiķis Augusts Brigmanis: vīrietis, kuram patīk spiegu romāni
24.09.2014

Viens no Latvijas politikas smagsvariem – zemsaviešu līderis un ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis - ārpus Saeimas nama un partijas sanāksmēm pārsteidz ar savu ierindas Latvijas iedzīvotāja, latviešu zemnieka ikdienišķību. Viņam patīk kantrī mūzika un spiegu romāni, labprāt makšķerē un dažreiz uzspēlē zolīti, vēsta portāls kasjauns.lv

Lasīt vairāk ...


Vējonis darba vizītē apmeklē Ukrainu
23.09.2014

No 23. līdz 24.septembrim aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis darba vizītē apmeklēs Kijevu.

Lasīt vairāk ...


Palielina kredītu garantiju apmēru lauksaimniecības produkcijas ražotājiem
23.09.2014

Otrdien, 23. septembrī, valdība atbalstīja Zemkopības ministrijas sagatavotos grozījumus noteikumos, kas nosaka lauksaimniecības un lauku attīstības kredītu garantēšanas kārtību. Izmaiņas noteikumos izstrādātas, lai sniegtu atbalstu uzņēmumiem, kas nodarbojas ar primāro lauksaimniecības produktu ražošanu, jo īpaši tiem, kuri eksportēja produkciju uz Krievijas Federāciju.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2014 (408)   
2013 (80)   
2012 (117)   
2011 (61)   
2010 (226)   
0 (895)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv