AKTUALITĀTES

AKTUALITĀTES / VISAS AKTUALITĀTES


Atbalstam jaunu eksporta tirgu apgūšanai klasteriem piešķir papildu 1 miljonu euro
27.01.2015

Ņemot vērā esošos Krievijas Federācijas importa aizliegumus un nozaru komersantu sniegto informāciju par nepieciešamo atbalstu, Ministru kabineta sēdē šā gada 27. janvārī tika atbalstīts Ekonomikas ministrijas ierosinājums piešķirt papildu 1 000 000 euro atbalstam klasteriem dažādu aktivitāšu īstenošanai jaunu noieta tirgu meklēšanai

Lasīt vairāk ...


Ekonomikas ministre aicinās piešķirt papildu finansējumu atbalstam mājokļa iegādei ģimenēm ar bērniem
27.01.2015

„Nepilnas nedēļas laikā banka „Citadele” saņēmusi vairāk kā 800 ģimeņu pieteikumus uz konsultācijām par kredīta saņemšanu mājokļa iegādei. Iedzīvotāju lielā interese apliecina, ka daudzām ģimenēm mājokļa iegāde ir finansiāli apgrūtināta un valsts pieņemtais lēmums par atbalsta programmas ieviešanu ir bijis pareizs un ilgi gaidīts. Lai palielinātu to ģimeņu skaitu, kas ar valsts atbalstu varēs vieglāk saņemt kredītu mājokļa iegādei, Ekonomikas ministrija aicināja un Ministru kabenets šā gada 27.janvāra sēdē piešķīra papildu finansējumu 635 000 eiro apmērā programmas turpmākai īstenošanai,” uzsver ekonomikas ministre Dana Reizniece – Ozola.

Lasīt vairāk ...


ES valstu lauksaimniecības ministri Ministru padomē runā par pasākumiem situācijas uzlabošanai ES lauksaimniecības tirgū
26.01.2015

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs pirmdien, 26.janvārī, Briselē vadīja ES Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomes sanāksmi, kas bija pirmā sanāksme, Latvijai prezidējot Eiropas Savienības Padomē. Sanāksmes laikā zemkopības ministrs Jānis Dūklavs iepazīstināja ES dalībvalstu lauksaimniecības un zivsaimniecības ministrus ar Latvijas Prezidentūras darba programmu.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs ar Tadžikistānas vēstnieku Latvijā pārrunā sadarbības iespējas lauksaimniecībā
23.01.2015

Piektdien, 23. janvārī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs tikās ar Tadžikistānas ārkārtējo un pilnvaroto nerezidējošo vēstnieku Latvijā Kozidavlatu Koimdodovu (Козидавлат Коимдодов). Vēstnieka vizītes laikā zemkopības ministrs informēja par aktualitātēm lauksaimniecības nozarē Latvijā, kā arī pārrunāja abu valstu turpmākās sadarbības iespējas, tostarp tirdzniecības jomā.

Lasīt vairāk ...


Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomē apspriedīs daudzgadu plāna priekšlikumu zivju resursiem Baltijas jūrā
23.01.2015

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs pirmdien, 26.janvārī, Briselē vadīs ES Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomes sanāksmi. Sanāksmes laikā Latvijas Prezidentūra ES Padomē plāno prezentēt Prezidentūras darba programmu.

Lasīt vairāk ...


Zaļo un Zemnieku savienības frakcijas deputāta Armanda Krauzes uzruna Saeimas ārpolitikas debatēs
22.01.2015

2014. gads ir iezīmējies ar satricinājumiem gan starptautiskā drošībā, gan ekonomikā. Militārie konflikti, ekonomiskie satricinājumi, terora akti un daudz kas cits. Eiropa ir mainījusies, pasaule ir mainījusies, taču mums Latvijā, neskatoties ne uz ko, ir jārūpējas gan par valsts drošību, gan par ekonomisko attīstību un iedzīvotāju labklājību. Jo īpaši nozīmīgi tas ir laikā, kad Latvija ir prezidējošā valsts Eiropas padomē.

Lasīt vairāk ...


Pārrunā sadarbību veselības aprūpes kvalitātes uzlabošanas jomā
22.01.2015

22.janvārī veselības ministrs Guntis Belēvičs tikās ar Latvijas ģimenes ārstu asociācijas un Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas pārstāvjiem, lai pārrunātu jautājumus par sadarbību veselības aprūpes kvalitātes uzlabošanas jomā.

Lasīt vairāk ...


Dana Reizniece – Ozola: Latvijas prezidentūras galvenais akcents enerģētikas sektorā – Eiropas Enerģētikas Savienības izveide
22.01.2015

Ekonomikas ministre Dana Reizniece – Ozola 22.janvārī piedalījās Eiropas Parlamenta (EP) Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komitejas sēdē un iepazīstināja EP deputātus ar Latvijas prezidentūras galvenajiem rīcības virzieniem enerģētikā un rūpniecības politikā.

Lasīt vairāk ...


Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Briselē prezentējis Latvijas prezidentūras prioritātes zivsaimniecībā
22.01.2015

Ceturtdien, 22.janvārī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Eiropas Parlamenta Zivsaimniecības komitejā (PECH) prezentēja Latvijas prezidentūras prioritātes zivsaimniecībā.

Lasīt vairāk ...


Aizsardzības ministrs aicinās Saeimu palielināt karavīru skaitu par 2000 līdz 2018.gadam
22.01.2015

22.janvārī aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis Saeimas ārpolitikas debatēs informēja, ka aicinās Saeimu akceptēt karavīru skaita palielināšanu par 2000 līdz 2018.gadam.

Lasīt vairāk ...


Augulis: īpaša uzmanība jāpievērš iekļaujošai un ilgtspējīgai līdzdalībai darba tirgū un darbavietu kvalitātei
21.01.2015

Labklājības ministrs Uldis Augulis 21.janvārī Eiropas Parlamenta (EP) Nodarbinātības un sociālo lietu komitejas plenārsēdē iepazīstināja deputātus ar Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē programmu nodarbinātības un sociālās politikas jomā. Ministrs kā galveno prezidentūras prioritāti uzsvēra iekļaujošu un ilgtspējīgu līdzdalību darba tirgū, īpaši akcentējot nepieciešamību sekmēt riska grupu nodarbinātību.

Lasīt vairāk ...


Dana Reizniece – Ozola: Mūsu galvenais mērķis ir sekmēt Eiropas Savienības ekonomikas izaugsmi, konkurētspēju un jaunu darba vietu rašanos
21.01.2015

Ekonomikas ministre Dana Reizniece – Ozola šodien, 21.janvārī, piedalījās Eiropas Parlamenta Iekšējā tirgus un patērētāju tiesību aizsardzības komitejas sēdē un prezentēja Latvijas prezidentūras prioritātes iekšējā tirgus jomā.

Lasīt vairāk ...

Arhīvs
2015 (56)   
2014 (569)   
2013 (80)   
2012 (117)   
2011 (61)   
2010 (226)   
0 (1112)   
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Logo +371 6708 72237,
Logo +371 6708 7274,
Logo info@zzs.lv