20.12.2010

Saeima pieņem nākamā gada budžetu


Saeima šodien ar visai pārliecinošu balsu vairākumu galīgajā lasījumā pieņēma nākamā gada valsts budžetu, kas paredz vairāku nodokļu palielinājumus.


Par budžetu nobalsoja 54 deputāti, pret bija 38 deputāti, bet atturējās viens tautas kalps. Savukārt Jānis Urbanovičs (SC) balsojumā nepiedalījās.


2011.gada valsts budžeta projektam bija iesniegti vairāk nekā 170 priekšlikumi, bet kopā visai budžeta likumprojektu paketei - vairāk nekā 400 priekšlikumi.


Tika noraidīts koalīcijas deputātes Ivetas Grigules (ZZS) priekšlikums piešķirt 11 miljonus latu, lai nākamā gada otrajā pusē varētu astoņu latu ikmēneša pabalstu izmaksāt visiem bērniem, priekšlikums četru miljonu latu piešķiršanai slimnīcām, kā arī priekšlikums par pusmiljona latu atvēlēšanu kompensējamo medikamentu iegādei.


Saeimas deputāti Aija Barča (ZZS) un Oskars Zīds (ZZS) bija iesnieguši priekšlikumu papildināt sarakstu ar galvojumu Liepājas Olimpiskā centra Liepājas Vieglatlētikas manēžas būvniecībai periodā no 2011.-2013.gadam kopumā par 3,4 miljoniem latu, bet tas netika atbalstīts.


Lasīt vairāk...