19.10.2010

Centrālā vēlēšanu komisija šodien apstiprinās oficiālos vēlēšanu rezultātus.


 

Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) ir pabeigusi pārbaudīt un apkopot visu 1013 10.Saeimas vēlēšanu iecirkņu balsu skaitīšanas rezultātus un rīt, 19.oktobrī, pulksten 12.00 notiks CVK sēde, kurā plānots apstiprināt 10.Saeimas vēlēšanu galīgos rezultātus un 10.Saeimā ievēlētos deputātus.

Saskaņā ar šiem rezultātiem 10.Saeimā ir ievēlēti piecu partiju apvienību – „Vienotības”, politisko partiju apvienības „Saskaņas Centrs”, Zaļo un Zemnieku savienības, partiju apvienības „Par Labu Latviju” un Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” deputātu kandidāti.

10.Saeimā „Vienotība” ir ieguvusi 33 deputātu vietas, politisko partiju apvienība „Saskaņas Centrs” – 29 vietas, Zaļo un Zemnieku savienība – 22 vietas, Partiju apvienība „Par Labu Latviju”- 8 vietas un Nacionālā apvienība „Visu Latvijai” – „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” – 8 vietas.

10.Saeimā ievēlēto deputātu saraksts, kuru plānots apstiprināt CVK sēdē 19.oktobrī, ir sekojošs (deputātu kandidāti saraksta ietvaros sarindoti alfabēta secībā):

Zaļo un zemnieku savienība (22 deputātu vietas):

1. Uldis Augulis, Zemgales vēlēšanu apgabals
2. Aija Barča, Kurzemes vēlēšanu apgabals
3. Andris Bērziņš, Vidzemes vēlēšanu apgabals
4. Andris Bērziņš, Zemgales vēlēšanu apgabals
5. Augusts Brigmanis, Zemgales vēlēšanu apgabals
6. Gundars Daudze, Kurzemes vēlēšanu apgabals
7. Aivars Dronka, Zemgales vēlēšanu apgabals
8. Jānis Dūklavs, Vidzemes vēlēšanu apgabals
9. Rihards Eigims, Latgales vēlēšanu apgabals
10. Iveta Grigule, Vidzemes vēlēšanu apgabals
11. Jānis Klaužs, Latgales vēlēšanu apgabals
12. Armands Krauze, Vidzemes vēlēšanu apgabals
13. Ingmārs Līdaka, Vidzemes vēlēšanu apgabals
14. Dace Reinika, Zemgales vēlēšanu apgabals
15. Dana Reizniece, Kurzemes vēlēšanu apgabals
16. Kārlis Seržants, Rīgas vēlēšanu apgabals
17. Vitauts Staņa, Vidzemes vēlēšanu apgabals
18. Jānis Strazdiņš, Rīgas vēlēšanu apgabals
19. Staņislavs Šķesters, Latgales vēlēšanu apgabals
20. Raimonds Vējonis, Rīgas vēlēšanu apgabals
21. Jānis Vucāns, Kurzemes vēlēšanu apgabals
22. Oskars Zīds, Kurzemes vēlēšanu apgabals

 

Skatīt šeit...